Центр з працевлаштування за кордоном «FREE WINGS» - довіртеся тим, хто зацікавлений у вашому успіху!

Наша компанія надає українським громадянам послуги виключно з легального (офіційного) працевлаштування за кордоном і тільки в рамках співпраці компанії з прямими роботодавцями (фабрики, заводи, підприємства різних сфер).

Наші партнери - це надійні роботодавці, які готові надати всю інформацію щодо умов роботи, в т.ч. оплати праці, побутових умов для подальшої передачі нашим клієнтам. Для уточнення всіх необхідних деталей по вакансіям наші співробітники, перебуваючи у робочому відрядженні на підприємствах роботодавців, вивчають всі умови роботи безпосередньо на робочих місцях.

Ми приділяємо окрему увагу опису вимог роботодавця до працівника, його відношенню до роботи, нормам поведінки на підприємстві, заводі і т.п.

Які послуги з працевлаштування ми надаємо?

Коло наших послуг, обов'язків так само як перед клієнтом, так і перед партнером-роботодавцем, охоплює всі етапи співпраці від відбору, працевлаштування, виплати заробітної плати, організації поїздки до робочого місця, умов перебування і повернення в країну після закінчення трудового договору.

З нашого боку ми докладемо максимум зусиль, щоб, взявши за Договором співпраці на себе обов'язки і гарантії по підбору персоналу, своєчасно надати кваліфікованих працівників роботодавцеві, а працівникові, в свою чергу, - робоче місце, і всі умови праці, які були озвучені Роботодавцем, були дотримані.

Індивідуальний супровід клієнта після працевлаштування і до моменту припинення роботи їм на підприємстві нашого партнера-роботодавця є особливим і важливим елементом нашої роботи. Нам важливо співпрацювати і представляти інтереси і клієнта і роботодавця.

Що дозволяє FREE WINGS успішно реалізовувати замовлення?

«Free Wings» - гарант інтересів клієнта-працівника і роботодавця. Взаємовідносини компанії із партнером-роботодавцем і клієнтом оформляються згідно з українським законодавством і законодавством тієї країни, де безпосередньо здійснює свою діяльність роботодавець.

Відправити резюме