Основною причиною такої активності є пошук роботи за кордоном. Це пов’язано з високооплачуваним заробітком, можливістю підвищити свої професійні навички. А якщо випаде можливість, подивитися визначні пам’ятки країни і порівняти, як живуть інші люди.
Але якщо раніше мігрантами рухали тільки ці принципи, то зараз їхати змушує і військово – політична обстановка в Україні. UBR.uа провів роботу над цим питанням і з’ясував:
- Куди виїжджають співвітчизники
- Категорія працівників зайнятих пошуком роботи за кордоном
- Найбільш затребувані вакансії за кордоном.
Аналітики сайту olx.ua відзначили великий інтерес, населення спрямований на заробіток за кордоном. Найчастіше співвітчизники прагнуть поїхати на заробіток в Польщі, Чехії, Канаді. У серпні попит з працевлаштування в Італії зріс на 144% якщо порівнювати з першими двома місяцями літа 2014р. Пошук заробітку в Канаді збільшився на 133%, а в Чехію на 100%. Але не варто думати, що тільки ці країни беруть бажаючих поліпшити своє соціальне положення. Толкач Анна керуючий партнер Recruit-alliance зазначила, що на заробіток також відправляються в Австралію, Німеччину, Італію, Росію, Казахстан, Данію, Азербайджан. Але найпростіше буде влаштуватися в Росії, Польщі, Хорватії, Словаччини, Чехії Казахстані і Азербайджані.
Хто бажає поїхати?
За даними rabota.ua роботу хочуть отримати:
- ІТ-фахівці
- Отельери
- Кухарі
- Інженери
- Доктори
- Охоронці
- Перекладачі
Ці категорії населення, що мають досвід роботи за кордоном, високий професіоналізм, яким найчастіше за 40 і є бажання поправити фінансове становище.
Найбільш затребувані вакансії за кордоном?
Працюючі люди з великим бажанням потрібні в кожній країні. Спектр необхідних вакансій величезний від
Якщо підсумувати-то «наші» люди потрібні скрізь та ще й в великій кількості. Але пошук роботи за кордоном не гарантує виконання всіх поставлених життєвих цілей. Крім усього, буде потрібно пройти сім кіл оформлення паперів. Навіть пройшовши все це, потрапити в руки шахраїв дуже просто.