Детальніше про працевлаштування

Работа в Дании для украинцев

Актуальні вакансії для іноземних працівників в Данії

Данія – країна, для якої характерні дуже високі показники стабільності і добробуту. Але, навіть маючи одну з кращих в плані рівня життя репутацій в Європі, протягом останніх кількох років вона відчуває серйозний брак робочих кадрів. 
Читати далі

Трудоустройство квалифицированных специалистов в Польше

Кваліфікована праця в Польщі для українців

На роботу в Польщу постійно потрібні працівники всіх професій. В основному затребувані співробітники для виконання фізичної роботи. Але також є необхідність в співробітниках з високою кваліфікацією
Читати далі

Робота для жінок в Польщі

Досить часто люди переїжджають зі своєї рідної країни в інші. Подібне рішення приймають і жінки, і чоловіки. Ситуація, яка складається зараз в Україні, підштовхнула багатьох українських громадян відправитися на пошуки кращого життя в інші країни. Однією з таких країн стала Польща.
Читати далі

Зарплаты в Польше для украинцев

Оплата праці кваліфікованих працівників в Польщі

За даними статистики, за кордоном працевлаштувалися близько 10 відсотків українців. Згідно з рядом деяких польських ЗМІ, на цей період в Польщі працює близько ста п’ятдесяти тисяч українців. Тобто 85-90% від усього населення законно працевлаштованих тут іноземців.
Читати далі

Работа в Латвии для украинцев

Робота в Латвії – вакансії для Українців!

Останнім часом багато українців намагаються працевлаштуватися за кордоном. Латвія відмінно підходить для пошуку роботи, оскільки ця країна досить близька українцям по культурі.
Робота в Латвії для українців доступна, оскільки безліч роботодавців зацікавлені в висококваліфікованій робочій силі Читати далі

Работа дальнобойщиком для украинцев

Далекобійник – важка і цікава професія

Величезна, нестримна фура, спокійний водій з уважним поглядом і міцними плечима, далекі країни, довгі відлучки… Все це асоціюється зі словом «далекобійник».
Робота далекобійником як і раніше престижна і високооплачувана
Читати далі

Работа в Польше для украинцев

Працевлаштування в Польщі: огляд ринку праці

Як відомо, наші співвітчизники все частіше їдуть на роботу за кордон, адже там їхня праця цінується набагато вище, ніж на батьківщині.
Робота в Польщі для спеціалістів – оптимальний варіант, оскільки в цій країні створені найкращі умови праці. Але ось, багатьох цікавлять питання
Читати далі

Работа в Польше для украинцев

Робота в Польщі – Клондайк або каторга?

Польща на сьогоднішній день, як за заявами фахівців, так і за висновками статистичних організацій є лідером з міграційних процесів на ринку праці, причому варто зауважити, що дана тенденція набуває двосторонній характер, але виходячи з фактів в найближчі 15 – 20 років
Читати далі

Вакансии по работе в польше

Робота для жителів України в Польщі

Робота для українців за кордоном, все частіше стає шляхом, становлення фінансового благополуччя. Умови роботи, найчастіше дуже схожі на «рідні», а заробітна плата може бути на порядок вище.
Робота в Польщі для українців, є найбільш популярною, ніж в інших державах. Читати далі

Причины которые заставляют ехать людей на заработки в Европу

Чому Український народ їде з країни

Основною причиною такої активності є пошук роботи за кордоном. Це пов’язано з високооплачуваним заробітком, можливістю підвищити свої професійні навички. А якщо випаде можливість, подивитися визначні пам’ятки країни і порівняти, як живуть інші люди.
Читати далі

Работа в Германии для Украинцев

Німеччина відкрита для всіх

Ні для кого не секрет, що Німеччина є країною з прекрасною економікою, високою заробітною платою та соціальним захистом. Ця країна – одна з найбажаніших для працевлаштування тисяч людей по всьому світу, в тому числі українців, 400.000 яких вже працюють там на сьогоднішній день.
Читати далі

Робота за кордоном для українців

Головна причина трудової міграції українських громадян – це бажання мати гідну заробітну плату. Це підтверджує і статистичне опитування жителів, яке показує, що більше 80% українців мають бажання працювати за кордоном.
Читати далі

Відправити резюме