Новини з працевлаштування

Работа дальнобойщиком для украинцев

Далекобійник – важка і цікава професія

Величезна, нестримна фура, спокійний водій з уважним поглядом і міцними плечима, далекі країни, довгі відлучки… Все це асоціюється зі словом «далекобійник».
Робота далекобійником як і раніше престижна і високооплачувана
Читати далі

Работа в Польше для украинцев

Працевлаштування в Польщі: огляд ринку праці

Як відомо, наші співвітчизники все частіше їдуть на роботу за кордон, адже там їхня праця цінується набагато вище, ніж на батьківщині.
Робота в Польщі для спеціалістів – оптимальний варіант, оскільки в цій країні створені найкращі умови праці. Але ось, багатьох цікавлять питання
Читати далі

Причины которые заставляют ехать людей на заработки в Европу

Чому Український народ їде з країни

Основною причиною такої активності є пошук роботи за кордоном. Це пов’язано з високооплачуваним заробітком, можливістю підвищити свої професійні навички. А якщо випаде можливість, подивитися визначні пам’ятки країни і порівняти, як живуть інші люди.
Читати далі

Работа в Англии для украинцев

Вплив Лондона в сфері бізнесу збільшується

Нью-Йорк довгий час залишався містом з найбільшою кількістю місць для висококваліфікованих працівників. Однак в даний час Лондон може запропонувати набагато більше робочих місць. Столиці Англії вдалося стати найбільш впливовим містом з сфері бізнесу.
Читати далі

Трудовая миграция из украины

Основні чинники «відтоку інтелекту» з України

Останнім часом в Україні все частіше спостерігається трудова міграція населення. Особливо це стосується робітничого класу. Незважаючи на це, більшість представників середнього класу також хочуть переїхати за кордон.
Читати далі

Як в Україні зустріли період сезонних робіт

Як завжди, літній сезон в Україні приносить додаткову можливість заробити. Згідно з дослідженням, кількість робочих вакансій в кінці весни збільшилася на 20%, але, в свою чергу, суттєво знизилася кількість бажаючих знайти роботу.
Читати далі

Працевлаштування IT-фахівців в Естонії

Естонія одна з небагатьох країн, які раді приймати на роботу наших фахівців. Це пов’язано, в першу чергу, з нестачею власних фахівців. У зв’язку з швидким переходом національної економіки в інформаційну сферу. Передумовою для цього став неймовірний успіх проекту Skype.
Читати далі

Що штовхає українців до роботи за кордоном

Постійні політичні та економічні катаклізми мало сприяють спокійному, упорядкованому життю, і все частіше українці замислюються про заробіток в зарубіжних країнах. За інформацією, отриманою з різних джерел, на
працевлаштування за кордоном вже зважилися 2,5-3 мільйона жителів України. Читати далі

Попит на працю українців

Працевлаштування українців за останнє десятиліття об’єктивно зросла, особливо, серед країн Африки і Європи. Наприклад, за статистикою обсяг вакансій на роботу за кордоном для професіоналів з України виріс приблизно в три рази. В основному пропозиції для роботи приходять українцям з країн
Європи, які відрізняються розвиненою економікою. Читати далі

Відправити резюме