Освіта вакансії за кордоном

Робота вчителів за кордоном – вакансії для українців!

Робота для вчителів за кордоном
Робота в освітній сфері вважається одним з кращих варіантів працевлаштування за кордоном. Подібні вакансії гідно оплачуються, тому багато хто бажає їх отримати. Робота для вчителів за кордоном в основному пропонується фахівцям, які володіють іноземними мовами. Для того, щоб отримати посаду викладача в іншій країні, претендент повинен пройти тестування і отримати свідоцтво:

  • TEFL;
  • EFL;
  • TESL;
  • ESL;
  • TESOL.

Маючи такі сертифікати, фахівець зможе отримати вакансію практично в будь-якій іноземній державі.

Оплата праці українських вчителів за кордоном

Щоб розрахувати суму можливого окладу в іншій країні, слід враховувати освіту кандидата, його кваліфікацію, робочий стаж і інші фактори. Вивчивши ці характеристики можна розрахувати рівень бажаної зарплати і скласти із середніми показниками в обраних країнах. Робота для вчителів за кордоном в матеріальному плані найбільш вигідна в країнах Азії, де пропонується найбільше високооплачуваних місць для викладачів іноземних мов.

Важливо враховувати, що реальний оклад буде залежить від кількості робочих годин, так як за кордоном оплата праці ведеться не за ставкою, а погодинно. Перед підтвердженням згоди на роботу, слід уточнити терміни отримання заробітної плати. А також порівняти очікуваний дохід з рівнем життя обраної держави.


Відправити резюме