Сільське господарство вакансії за кордоном

Робота на фермі за кордоном

Вакансії для сільськогосподарських спеціальностей за кордоном – це можливість для українців заробити хороші гроші. У зв’язку зі складним економічним становищем в Україні і високим рівнем інфляції заробляти в іноземній валюті стає вигідніше, ніж раніше. Тому робота на фермах за кордоном, зокрема в Литві і країнах Європи суттєво поліпшить ваше матеріальне становище.

Особливості вакансій в с/г за границей

З урахуванням особливостей ферми, компетенції у бажаючих працювати можуть бути різні. Наприклад, можна працювати на фермі з вирощування грибів – збирати печериці та інші види с/г продукції. Тут особливих навичок не потрібно. Але для роботи на сільгосптехніці (трактори, комбайни) необхідний стаж роботи та права.

В цілому, можна виділити такі типи роботи на фермах за кордоном:

  • Доглядати за тваринами, прибирати господарство і територію;
  • Займатися забоєм і обробленням тушок.
  • Работа на сільгосптехніці.

Особливих вимог до претендентів не існує. Вік – від 18 до 50 років, знань мов не потрібно. Звичайно, важливо хороший фізичний стан, відмінне здоров’я і відсутність шкідливих звичок.

Є вакансії сільськогосподарських робіт для чоловіків і жінок. Найбільш популярні пропозиції роботи в сільському господарстві в країнах Прибалтики (Литва, Латвія, Естонія), Німеччини, Польщі, Чехії.

Відправити резюме