Некваліфікована праця за кордоном

Якщо вас цікавить некваліфікована праця за кордоном, вам підійдуть вакансії в сфері будівництва, сільського господарства і в обслуговуючій сфері.

Хто найбільше потрібен?


Некваліфікована праця за кордоном


  1. Більшість туристичних країн пропонують роботу аніматором або гідом. Основні країни, такі як Туреччина, Іспанія, Італія, Єгипет. Як і інша робота за кордоном вона не нормована, але її відмінністю є, можна сказати, обов’язкове знання іноземної мови. Зарплата за таку роботу відносно невелика, в середньому до 800 доларів.
  2. Якщо ж ви вирішили попрацювати в більш розвинених країнах, наприклад, в США або Канаді, то вам підійде робота гувернанткою, домробітницею, кухарем домашньої кухні або доглядальницею. Така робота популярна серед студентів, які вирішили поїхати за студентською програмою. Заробити на подібній роботі, можливо до 3 тис. доларів.
  3. Також в туристичних країнах дуже багато вакансій в ресторанах, готелях і базах відпочинку. Робота офіціантами, кухарями та посудомийками дуже популярна серед наших співвітчизників. Дана робота цілком може принести до 1,5 тис. доларів.
  4. Непогану можливість заробити мають досвідчені водії. Вакансія далекобійником досить затребувана на європейському ринку серед українців. Бажаючі спробувати свої сили в цій сфері повинні пройти стажування. Маючи права категорії «Е» і знання англійської може принести вам до 2 тис. доларів на місяць.
  5. Для вихідців із сільської місцевості, особливо студентів, які шукають некваліфіковану працю за кордоном, європейські фермери пропонують роботу на зборі квітів, ягід, овочів або ж на тваринницьких фермах. Робота дуже важка, але оплачується до 1 тис. доларів на місяць.
  6. У багатьох розвинених європейських країнах існує проблема з наявністю висококваліфікованих медичних працівників. Так, досвідчені лікарі з ідеальним знанням англійської можуть отримувати близько 10 тис. доларів на місяць, а медсестри, в свою чергу, близько 1 тис.

Відправити резюме