Німеччина відкрита для всіх

Ні для кого не секрет, що Німеччина є країною з прекрасною економікою, високою заробітною платою та соціальним захистом. Ця країна – одна з найбажаніших для працевлаштування тисяч людей по всьому світу, в тому числі українців, 400.000 яких вже працюють там на сьогоднішній день.
Робота в Німеччині для Українців


Шанси працевлаштуватися в Німеччині різко підвищилися після введення так званої “Блакитної карти”, яку може отримати будь-який фахівець з трудовим контрактом компанії Євросоюзу і заробітком не менше 44.800 євро на рік, а для вчених, лікарів, інженерів і математиків ця цифра знижується до 36.000 євро. За 11 місяців “блакитна карта” дісталася більш ніж 9.000 фахівців. Лідерами за кількістю отриманих карт є фахівці з Індії та Китаю. Також “блакитну карту” отримали 364 фахівця з України (6 місце).

Вимоги до тих, хто хоче її отримати, невеликі, але істотні:

  1. Закінчена університетська освіта (отримана в Німеччині і/або визнана в ЄС)
  2. Трудовий договір з заробітною платою в 44800 євро (для вчених, математиків, інженерів – 35.000 євро)

Що таке блакитна карта?

“Блакитна карта” діє 4 роки. За умови збереження трудових відносин можливо її продовження.

Також, маючи “блакитну карту” і пропрацювавши 33 місяці, можна отримати дозвіл на постійне проживання в Німеччині. А якщо пред’явити сертифікат про знання німецької мови на рівні B1 і вище, дозвіл можна отримати набагато раніше, вже через 21 місяць роботи.

Також з 1 серпня 2015 року було внесено деякі поправки в німецьке законодавство, що зробило лояльніші вимоги до іноземних бізнесменів. Наприклад, було прибрано умову про інвестування бізнесменом 250.000 євро в підприємство і створення 5 робочих місць. Тепер будь-який бажаючий зможе займатися бізнесом в Німеччині, дотримуючись лише таких простих умов, як підприємницький досвід бізнесмена, розмір інвестицій і т.д.

До цього, щоб відкрити свій бізнес в Німеччині, потрібно було бути досить-таки забезпеченим, так як представників середнього бізнесу лякали обов’язковістю капіталовкладення і створення робочих місць т. Але сьогодні свою справу в Німеччині може відкрити кожен, хто цього дійсно захоче і можливо, навіть відкрити вакансії для українців в Європі і допомагати співгромадянам.


Відправити резюме