Особливості української міграції

Останнім часом, українців, які бажають знайти краще життя за кордоном, стає все більше. Особливо популярним в зв’язку з останніми подіями стала еміграція з України шляхом отримання статусу біженця. Міграція українців за кордонЗначне число мігрантів все ж вважають за краще використовувати більш перевірені способи, щоб емігрувати. Це такі різновиди міграції, як:

  • інвестиційна;
  • трудова;
  • пов’язана з бізнесом.

Інвестиційна міграція

Такий вид переселення має місце, коли українці за кордоном купують нерухомість і отримують відповідний дозвіл на проживання. Важливо зауважити, що останнім часом багато держав почали скасовувати дані умови або посилювати їх.


Трудовий міграційний шлях з України

Самим недорогим і зручним методом еміграції з України виступає трудова міграція. Але роботодавці запрошують далеко не всіх українців. Так, хороший заробіток гарантований, перш за все, високоосвіченим мігрантам з України, зокрема, медикам, інженерам, науковцям, нафтохімікам, IT-шникам і т.п. Важливою вимогою при цьому виступає ідеальне знання відповідної іноземної мови.

Хто не володіє особливими навичками і знаннями, як правило, претендують лише на робочі спеціальності за кордоном: швачка, зварювальник, будівельники чи сезонні працівники.

Хорошим місцем для міграції з України виступає Польща, де вже зараз українці отримують практично такі ж зарплати, як і місцеві жителі. Нещодавно відбулося пожвавлення також серед прибалтійських роботодавців, які зіштовхнулися з кадровим голодом. Доброю новиною виступило укладення угоди в області працевлаштування з Ізраїлем. Особливо тут затребувані будівельні спеціальності.


Бізнес-еміграція

Одним з надійних і респектабельних способів в пошуку нової Батьківщини для українців виступає еміграція, пов’язана з веденням власної справи. Привабливими виглядають і тарифи, щоб зареєструвати і утримувати фірму. При цьому для початку все ж необхідно мінімум 20-25 тис. Євро, що є досить значною сумою. Особливість ведення європейського бізнесу виступає обов’язкове ведення бухгалтерії, утримання на фірмі хоча б двох місцевих працівників, показ щомісячного обороту, а також подальший розвиток справи.

Найбільш рентабельним бізнесом в даний час для Європи виступає туристична справа, надання будь-яких послуг (авторемонтних, швейних і т.п.) чи торгівля. Також повинна бути врахована досить висока конкуренція і відповідні ризики.


Відправити резюме