Плюси роботи в Польщі

Польща – європейська держава з високорозвиненим рівнем життя. Багато вихідців з країн колишнього СРСР, в тому числі і українці знаходять саме роботу в Польщі. Для цього є ряд вагомих причин:


Робота в Польщі для Українців


  • Можливість допомагати своїм родичам
  • Можливість остаточно іммігрувати в державу з європейським рівнем життя
  • Можливість заробляти дійсно хороші гроші (середня зарплата від 600 до 1000 доларів на місяць)

В основному, затребувані такі вакансії в сільськогосподарській та будівельній сфері, також існує гостра потреба в різноробочих. Якщо ж є досвід роботи і відповідний документ про освіту (в Польщі дійсно перевіряється документ, що підтверджує кваліфікацію), то цілком можна влаштуватися на комбінат, завод або фабрику. Або ж повністю присвятити себе роботі в сільському господарстві. Фахівці, що володіють мовою тієї країни в якій збираються працювати отримують на порядок вище за інших.


Як працевлаштуватися в Польщі

Однак, перед тим як збиратися мігрувати на роботу, слід звернутися в компанію, яка спеціалізується на допомозі працевлаштуватися за кордоном. Там можна отримати всю необхідну інформацію, залишити заявку, і тим самим убезпечити себе від обману зловмисниками і недобросовісними роботодавцями. Крім того, скориставшись послугами такої компанії, працівник отримує повний пакет соціальних гарантій і захищеність від типових проблем трудових мігрантів.

Таким чином працевлаштуватися в Польщі не складе великих труднощів, головне мати при собі бажання, чітку поставлену мету і бажано будь-яку кваліфікацію (важливо вивчити мову тієї країни в якій належить працювати).


Відправити резюме