Працевлаштування IT-фахівців в Естонії

Естонія одна з небагатьох країн, які раді приймати на роботу наших фахівців. Це пов’язано, в першу чергу, з нестачею власних фахівців. У зв’язку з швидким переходом національної економіки в інформаційну сферу. Передумовою для цього став неймовірний успіх проекту Skype.ІТ індустрія в Естонії У зв’язку з цим уряд Естонії прийняв рішення про безперешкодне залучення закордонних фахівців. Спочатку програма залучення фахівців була спрямована на Фінський ринок праці, де після невдалої конкурентної боротьби зазнала невдачі Nokia. Але все ж з огляду на високі фінансові вимоги фінів, вирішили звернути увагу на українських айтішників.


Програми залучення українських фахівців

Згідно із заявою керівництва Естонської програми залучення фахівців, вони надают можливість кар’єрного росту, особистісного розвитку та участі в унікальних проектах. Відзначається наявність гідної заробітної плати та умови праці. Впевнено, можна сказати, що Естонія входить в лідери світового ринку IT-технологій.

Чим привабливо працевлаштування в Естонії

  • Понад 70% українських фахівців зацікавлені роботою за кордоном;
  • Саме Естонія приваблива співвідношенням оплати праці та повсякденними витратами;
  • Працевлаштування в Естонії гарантує високий рівень життя як для фахівців, так і для їх сімей;
  • Можливість отримання незамінного досвіду;
  • Головне те, що уряд на законодавчому рівні гарантує захист прав іноземних працівників.

Головним завданням естонської сторони є ознайомлення іноземних фахівців, так як згідно з дослідженням, не більше 10% українців знають про можливість працевлаштування в Естонії.

Слід зазначити, що наших фахівців дуже цінують за кордоном, тому якщо ви маєте вміння і бажання, вас з задоволенням приймуть в Естонії.

Відправити резюме