Про нас

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Еміграційно-туристичний центр «Free wings» відкриває безліч можливостей для кожного. Отримайте можливість поїхати на роботу за кордон, отримати необхідний професійний досвід, вийти на якісно новий рівень – все це можливо саме з нами. Втомилися від пошуку роботи і низької зарплати? Шукаєте новий виклик, нові перспективи? Тоді вам до нас!

Наш Центр співпрацює з іноземними компаніями, які забезпечують офіційне працевлаштування українських громадян за кордоном. Ми можемо підібрати вакансію, відповідну вашій кваліфікації, знайти роботу відповідно до ваших побажань і навичок. Пропозиції відрізняються за термінами, напрямами і спеціалізації: є як сезонні вакансії, так і довгострокові, спеціальності, що вимагають досвідчених і кваліфікованих фахівців, й робітничі вакансії. Географія країн, де потрібні українські працівники безмежна. Європейські країни, країни Близького і Далекого Сходу, Африки, Північної Америки, робота на круїзних лайнерах – кожен знайде саме свій напрямок.

Гідні умови праці, висока зарплата і надзвичайно цінний досвід – все це і є робота за кордоном. Зі свого боку, компанія пропонує офіційне працевлаштування, допомогу з оформлення документів та вирішення організаційних моментів. Знайдіть собі вакансію, яка чекає саме вас, і, можливо, це стане першим кроком до справжнього успіху в майбутньому.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Відправити резюме