Аніматор вакансії за кордоном

Робота аніматором за кордоном

Робота аніматором щорічно приваблює безліч претендентів. Давайте розберемося в основних перевагах і вимогах до претендента.

Переваги роботи аніматором за кордоном

Нові знайомства. Аніматори працюють в команді, тому ви познайомитеся з безліччю цікавих людей. Багато залишаються друзями і після сезонної роботи, а іноді формують команди для майбутніх поїздок.

Досвід спілкування. Робота аніматором – хороший старт кар’єри для початківців фахівців. Вони отримають досвід спілкування, який стане в нагоді в майбутньому.

Можливість вивчити мову. Зазвичай спілкування відбувається англійською, але на роботі ви обов’язково вивчите кілька фраз на місцевій мові

Нові країни. Велику частину часу аніматори проводять в готелі, але у вас буде шанс дізнатися країну трохи краще – так чи інакше, ви познайомитеся з місцевим населенням і культурою.

Досвід роботи. Аніматорам без досвіду буде важко влаштуватися в деякі регіони, наприклад, в Західну Європу. Ваші перші поїздки в популярні курортні країни будуть гарною підмогою для майбутнього зростання – ви отримаєте досвід і рекомендаційні листи.

Пошук вакансій аніматора і працевлаштування за кордоном

Робота аніматором приваблює молодих людей у віці від 18-20 до 30 років. Часто такі ж вимоги пред’являє і роботодавець. Якщо ви хочете успішно пройти співбесіду, вам потрібно бути в хорошій фізичній формі, знати англійську, хоча б на базовому рівні, стійкість до стресів і бути товариським. У деяких фірмах передбачено навчання.

Робочий день триває від 6 до 10 годин. Живуть аніматори в готелі або в окремому будиночку. Для тимчасового проживання оформляється туристична або робоча віза і медичний поліс.

Відправити резюме