Автомеханік вакансії за кордоном

Вакансія автомеханіка за кордоном

Перевага роботи автомеханіком за кордоном

Робота автомеханіком в Європі добре оплачується. Заробіток може перевищувати 1000 €. При цьому роботодавці зазвичай не виставляють жорстких вікових обмежень і не вимагають документального підтвердження кваліфікації.

Офіційне працевлаштування дає щадні умови. Графік складається з розрахунку 8 годин на день з вихідними. У ряді випадків за роботу у вихідні та святкові дні діє надбавка.

Можливо також працевлаштування не на п’ятиденку, а з плаваючим графіком.

Житло для іноземних робітників в країнах Європейського Союзу, як правило, за рахунок роботодавця.

Пошук вакансій автомеханіка і працевлаштування за кордоном

Крім знання спеціальності роботодавці, які наймають персонал для ремонту автомобілів, вимагають відсутність шкідливих звичок і здатність повноцінно фізично працювати.

Необхідно володіти мовою країни перебування, як мінімум, на рівні достатньому для повсякденного спілкування. Іноді, в тому числі для осіб, що працюють з технікою, потрібно тільки знання англійської в тій же мірі. Автомеханіку, який отримав роботу за кордоном, не обійтися без мовних знань в автомобільній галузі, в тому числі особливостей технічної термінології на місцевій або англійській мові. У країнах Прибалтики буває досить російської.

Для офіційного працевлаштування необхідно отримання робочої візи і виклик від роботодавця. Причинами відмови можуть бути судимість і відсутність медичної страховки на період перебування в країні.

Відправити резюме