Бетонщик вакансії за кордоном

12

Вакансії бетонника за кордоном

Професія бетонщик дуже популярна і затребувана на сучасних будівельних об’єктах Європи. Фахівець бере участь в облаштуванні перекриттів, сходових маршів і стін будівель, від міцності яких залежить надійність всієї споруди.

Претендувати на роботу на цій посаді можуть люди з високим рівнем відповідальності і хорошою фізичною підготовкою.

Перевага роботи бетонником за кордоном

Бетоняр за кордоном завжди забезпечений роботою на великих будівельних об’єктах. Основна перевага працевлаштування за кордоном — гідний рівень оплати кваліфікованого робітника.

Зарплата бетонника в європейських країнах стартує від 1000 євро на місяць. Бетонник з навичками арматурщика і досвідом безперервної роботи від 1 року може претендувати на щомісячний заробіток 1200 – 1300 євро.

Відповідальні працівники високо цінуються іноземними роботодавцями. Провідні компанії надають всі умови для переїзду таких співробітників на ПМЖ з сім’єю і всіляко допомагають їм у цьому. Штатним фахівцям надають комфортабельне житло, організовують мовні курси, виплачують премії, компенсують хорошу медичну страховку.

Пошук вакансій бетонщика і працевлаштування за кордоном

Працевлаштуватися бетонником за кордоном може будь-хто з мінімальним досвідом і чинним закордонним паспортом. Гарантовано отримати високооплачувану роботу допоможуть фахівці міжнародного кадрового агентства з надійною репутацією. Не варто затягувати з пошуком гідної роботи!

Відправити резюме