Геодезист вакансії за кордоном

Геодезист звучить гордо

Інженер-геодезист одна з найважливіших спеціальностей на будівництві, від його точності і акуратності залежить не тільки те, чи буде будівля рівною, але, часом навіть життя людини. Будівництво зараз йде повсюдно, як на території нашої країни так і за кордоном. Ось тільки за кордоном працю геодезиста поважається, його думка завжди враховується, а робота, варто сказати в більш комфортних умовах і з якісним обладнанням, оплачується куди вище. Для порівняння нижче будуть наведені приблизні зарплати геодезистів в різних країнах світу:

Для зручності цифри будуть приведені в доларах.

  • Україна: від 300 до 800$.
  • США 3-6 тисяч, що досить солідно.
  • Німеччина від 2 і до 5 тисяч євро.

У Канаді ситуація схожа з Америкою, по всій Європі зарплати теж не сильно відрізняються між собою, на хороше життя точно має вистачити.

Реалії працевлаштування за кордоном

Звучить вищесказане звичайно заманливо, але як потрапити на роботу в Європі або тій же Америці. Є два шляхи. Або шукати українські компанії за кордоном, які шукають фахівців. Або ж вчити мову і подавати резюме в компанії тих державах, в які хотілося б попрацювати.

З візою особливих проблем бути не повинно, адже геодезист це престижна і широко затребувана професія.

Варто врахувати, що у багатьох країнах, перед тим як приступити до роботи, доведеться пройти підтвердження кваліфікації і майже скрізь тести і системи перевірки розрізняються. Якщо горить зелене світло і можна їхати, то краще гарненько повторити теоретичний матеріал.

У будь-якому випадку необхідний будь-якої початковий досвід, гарне портфоліо, позитивні відгуки, освіту і знання хоча б англійської мови. Все це в будь-якому випадку стане в нагоді. У добрий шлях.

Відправити резюме