Муляр вакансії за кордоном

Робота муляром за кордоном

Професії, пов’язані з фізичною працею, дуже цінуються не тільки на просторах країн колишнього СНД, але і за кордоном. Муляр – не є винятком. У багатьох роботодавців виникає проблема з пошуком працівників даної кваліфікації. Розглянемо переваги роботи мулярем за кордоном, а також можливість працевлаштування та пошук вакансій.

Переваги роботи мулярем за кордоном

  • Фіксований графік роботи;
  • Медичне страхування;
  • Офіційне працевлаштування;
  • Проживання за рахунок роботодавця;
  • Роботодавець надає робочий одяг і взуття;
  • Заробітна плата вище ніж на батьківщині;
  • Інші соціальні гарантії згідно з договором.

Працевлаштування та пошук вакансій

На сьогоднішній день пошук роботи за кордоном не є проблемою. На ринку представлена величезна кількість агентств, які займаються пошуком роботи (послуги таких агентств можуть бути платні), так само є фірми посередники, які є ланкою між роботодавцями в інших країнах і здобувачем (їх послуги можуть бути безкоштовними). Дані фірми допоможуть не тільки з пошуком роботи, але і з оформленням необхідних документів.

При пошуку роботи за кордоном, знаючи іноземну мову, здобувач може переглядати дошки оголошень в інтернеті і подавати запити на питання, що цікавлять його пропозиції. Багато іноземних компаній (роботодавці) мають власні сайти, де публікують інформацію про наявність тих чи інших вакансій.

Якщо ви не хочете витрачати багато часу на пошук, або не маєте вільного часу менеджери кадрового агентства FreeWings допоможуть визначитися з вибором.

Може бути, що необхідної вакансії немає в наявності. В такому випадку, на сайті, докладно заповніть резюме муляра вказавши всі побажання до рівня заробітної плати і країни роботи. При відкритті набору на підходящу вакансію менеджер повідомить вам всю необхідну інформацію для працевлаштування за кордоном.

Відправити резюме