Машиніст мостового крану вакансії за кордоном

Робота машиністом мостового крану за кордоном

Машиніст мостового крану дуже важка професія, освоїти яку під силу лише фізично витривалим людям. Від кранівника вимагається вміння зосереджуватися на деталях, знання основ фізики, техніки безпеки при роботі з вантажопідйомним краном і звичайно ж працівник не повинен боятися висоти.

Працюючи у важких умовах: високий рівень шуму, будівельний пил, висота, важливо уважно стежити за своїм здоров’ям. Тому працівники проходять повне медичне обстеження щороку, а так само мають право на додаткові дні відпустки і достроковий вихід на пенсію.

Звичайно ж, така професія затребувана в усьому світі. Тому часто в пошуках кращого життя люди підшукують роботу за кордоном.

В Європі заробітна плата машиністів мостового крану набагато більше, ніж країнах СНД. Наприклад, у Польщі та Чехії заробітна плата машиніста становить приблизно 1000$ , у Швейцарії, Німеччині близько 1500-2000$. Звичайно ж, розмір заробітної плати залежить від кваліфікації та умов праці.

Варто звернути увагу і на те, що техніка безпеки за кордоном набагато суворіша, ніж у нас на батьківщині, що знижує ризик виробничих травм і пригод. Європейська техніка знаходиться в кращому стані, ніж в країнах СНД, що для машиніста крану важливо.

Що потрібно для працевлаштування за кордоном

Отже, що необхідно людині для роботи машиністом мостового крану за кордоном:

  • середня спеціальна технічна освіта;
  • атестація машиніста мостового крана;
  • посвідчення Європейського зразка (можна оформити на місці);
  • досвід роботи (часто досвід роботи потрібно від 3 років і вище);
  • знання мови (хоча б мінімальне).

Знання мови, звичайно річ необхідна, хоча часто така робота проходить вахтовим методом, що дозволяє набрати бригаду робітників однієї національності, що виключає труднощі спілкування в колективі.

При пошуку підходящих вакансій через інтернет потрібно бути уважним і обережним, так як в цій сфері зустрічається багато аферистів. Найкраще звертатися в перевірені фірми з підбору таких вакансій, і зв’язатися з роботодавцем безпосередньо.

Компанія обов’язково повинна мати державну ліцензію на даний вид діяльності. Між працівником і закордонним роботодавцем повинен бути укладений контракт, де прописуються всі умови і терміни роботи. Далі ви повинні оформити робочу візу, звернувшись в консульство тієї країни, де збираєтеся працювати. Список документів для робочої візи наступний:

  1. паспорт і закордонний паспорт (оригінали та копії);
  2. запрошення на роботу від роботодавця;
  3. страховка, що покриває весь період роботи;
  4. анкета для візи;
  5. фото.

Це основний набір документів для візи. Для кожної окремої країни список може доповнюватися.

Якщо у вас немає Європейського посвідчення на управління краном, а роботодавець оформить вам його по приїзду, краще відобразити цей момент в контракті.

У працевлаштуванні за кордон немає нічого складного, цілком реально знайти хорошу роботу. У Польщі, Німеччині, Чехії та ряді інших європейських країнах, спеціальність машиніста мостового крана вважається дуже затребуваною. На хороших фахівців завжди є попит.

Відправити резюме