Обвальщик м'яса вакансії за кордоном

Робота обвалювальником м’яса за кордоном

Професія обвальника м’яса передбачає роботу з сирим м’ясом, а саме відділення м’яса від кісток. Ваше завдання – за допомогою ножа чисто і нічого не пошкоджуючи відокремити м’язи від кісток. Обвальщики м’яса за кордоном завжди затребувані на ринку праці і можуть розраховувати на пристойну зарплату.вакансія обвальщик мяса

Але не варто забувати, що даний процес досить трудомісткий, вам не допоможе навіть використання спеціальних електричних ножів, якщо ви не маєте всіх необхідних навичок. Дана вакансія передбачає наявність знань в сфері анатомії тварин, володіння дрібною моторикою рук для здійснення дрібних надрізів, також хороший зір і тд. В обов’язки обвальника туш входить розподіл туші на маленькі частини – відруби, їх оброблення, придання форми, яка необхідна для виробництва копченостей.

Якщо вас зацікавили ці вакансії, вам варто звернутися в нашу команії. Наші фахівці надають послуги з працевлаштування за кордоном швидко і якісно. Надійність і компетентність – це головні правила нашого бізнесу.

Відправити резюме