Швачка вакансії за кордоном

12

Робота для швачки за кордоном

Бажаючи заробити більше грошей, дуже багато хто вирішує знайти роботу за кордоном. Але приймаючи таке рішення, слід все ретельно обміркувати, так як працевлаштування закордоном має свої підводні камені.

Перевага роботи за кордоном

Плюсів роботи закордоном достатньо. Варто відзначити, що вакансій швачки дуже багато, тому що ця професія користується великою популярністю. Швачки працюють не тільки на виробництві, але і в приватних ательє. Різні види робіт: пошиття білизни, одягу, чохлів на меблі.

Основні переваги роботи можна виділити наступні:

  • Офіційне працевлаштування і повний соціальний пакет на весь час роботи;
  • Досить висока оплата праці (в середньому від 600-700$);
  • Як правило, недороге проживання, але треба дивитися варіанти – вартість може змінюватись.

З додаткових плюсів варто відзначити те, що Ви зможете пожити за кордоном, вивчити мову і познайомитися з їх культурою. Подібний досвід буде дуже корисний і точно стане в нагоді в житті.

Пошук вакансій швачки та працевлаштування за кордоном

Шукати вакансії найзручніше на спеціальних сайтах. Їх досить багато, так що є з чого робити вибір. До кандидатів пред’являються суворі вимоги. Заборонено вживання алкоголю, і тим більше наркотиків. Як правило, потрібен досвід роботи на швейному підприємстві хоча б рік, або ж мінімальні навички використання швейної машинки. Обов’язкова наявність таких якостей, як відповідальність, акуратність і пунктуальність. Працювати потрібно швидко і якісно.

Віковий ценз від 18 і до 50-55 років.

Відправити резюме