Вантажник вакансії за кордоном

Вакансії вантажника за кордоном

Вантажниками працюють фізично розвинені чоловіки з хорошим здоров’ям. Стати вантажником за кордоном може людина без спеціальної освіти і будь-якої кваліфікації.

Перевага роботи вантажником за кордоном

Очевидна перевага роботи вантажника за кордоном — більш висока оплата праці в доларовому еквіваленті. Співробітники на навантаження затребувані на комфортабельних складах, суднобудівних верфях, на виробничих фабриках. У більшості випадків, вантажники за кордоном претендують на зарплату від 650€ щомісячно. Відповідальне ставлення до роботи дає право здобувачеві претендувати на оплату в 900-1000€ з наданням безкоштовного житла.

Пошук вакансій вантажника та працевлаштування за кордоном

Знайти роботу вантажника за кордоном може будь-хто з діючим закордонним паспортом. Гарантовано отримати вакансію з високою оплатою і гідними умовами праці допоможуть фахівці провідного кадрового агентства. Співробітники Центру зайнятості підберуть оптимальний варіант, оформлять робочу візу і медичну страховку в лічені дні за розумною ціною. Детальні роз’яснення юридичних тонкощів при підписанні робочого контракту входять до базової вартості послуг.

Відправити резюме