Робота аніматором у В’єтнамі

Пошук вакансій аніматора у В’єтнамі

Останнім часом українці вибирають курорти держави В’єтнам не з метою відпочинку під час відпустки, а саме для роботи. Одна із затребуваних вакансій у цій країні – аніматори. Перед прийомом на роботу, вони проходять обов’язковий спеціальний відбір. Робота аніматором на увазі наявність таких якостей, як артистизм і комунікабельність.

Пошук роботи аніматора у В’єтнамі

Сьогодні знайти роботу у В’єтнамі, зокрема в таких курортних зонах, як Нячанге або Муйне, не складе ніяких труднощів. Попит на російськомовних співробітників великий, завдяки величезного щорічного турпотоку туристів зі країн СНД. Але все-таки, проблеми з пошуком виникають досить часто.

Тому краще за все шукати роботу через центр з працевлаштування за кордоном FREE WINGS, де майбутніх працівників чекає допомогу в оформленні робочої (трудовий) візи, легальне працевлаштування.

Переваги роботи аніматором у В’єтнамі

  • Досить лояльні умови для українських громадян в отриманні віз.
  • Заробітня плата. Для роботи з туристами необхідно знати іноземні мови. Місцеві жителі неохоче їх вчать, тому дуже великі шанси у російськомовних влаштуватися на роботу з пристойним рівнем доходу. Додатковим плюсом до зарплати буде у аніматорів, що мають хореографічне і музичну освіту.
  • Офіційне працевлаштування. Кадрове агентство FREE WINGS завжди ретельно стежить за сумлінністю місцевих роботодавців і гарантує захист прав працівників.

Відправити резюме