Робота автомеханіком в Литві

Вакансії автомеханіка в Литві

робота автомеханіком в ЛитвіАвтомеханік, досить затребувана професія, як на вітчизняному ринку праці, так і на європейському. Хороший автомеханік повинен володіти рядом якостей, щоб досягти успіху в цій галузі. По-перше, потрібно мати значну фізичну силу. По-друге, вміти працювати з інструментами і діагностувати несправності автомобілів.

Дана професія супроводжується певними ризиками для здоров’я, небезпека травмування. Тому фахівці даної професії завжди знаходяться в пошуках кращих умов праці і високої оплати. На даний момент ринок праці Литви пропонує велику кількість вакансій автомеханіків, автослюсарів, автомеханіків вантажних автомобілів на СТО.

Пошук вакансій автомеханіка в Литві

Пошук роботи автомеханіком в Литві не є складним.

  • У пошуку вакансій може допомогти агентство з працевлаштування в країнах Європи;
  • Роботу можна знайти через знайомих людей, які знаходяться в Литві та працюють на даному підприємстві;
  • Приїхавши в Литву, можна поцікавитися вакансіями в місцевому центрі зайнятості або у місцевих кадрових компаній-посередників.
  • Зв’язатися безпосередньо з роботодавцем через спеціальні дошки оголошень в інтернеті або пошукати вакансії на сайті компанії-роботодавця і відправити резюме на цікаву для позицію.

Переваги роботи автомеханіком в Литві

Позитивних сторін працевлаштування автомеханіком в Литві досить багато.

  1. Роботодавець пропонує офіційне працевлаштування.
  2. Висока ставка оплати за працю, що залежить від кваліфікації працівника. Приблизно від 600 до 1500 євро. Узгодження робочого графіка. Робочий день встановлюється з 8.00 – 17.00 (обід плаваючий). За роботу у вихідні дні або вночі зарплата збільшується до 6 євро за годину.
  3. Компанія надає безкоштовне проживання. Так само в розпорядженні працівника може перебувати лазня, душ, пральна машина, кухня, інтернет.
  4. Не висуваються вимоги щодо знання литовської мови. Працювати по даній спеціальності можуть чоловіки і жінки.
  5. Робота з новою сучасною технікою і автомобілями MAN, VOLVO, Mercedes-Benz.

Робота в Литві – хороша можливість для фахівця отримати нові знання і досвід роботи на сучасному підприємстві за гідну грошову винагороду.

Відправити резюме