Робота бляхарем в Європі

Вакансія бляхаря в Європі

бляхар в ЄвропіУ чому укладає робота бляхаря, іншими словами, що це за професія? Професія бляхаря має на увазі виконання роботи по виготовленню, ремонту, або встановлення металевих деталей. Робота проводиться за допомогою шаблонів, зразків, або за кресленнями.

Особливо цінується професія бляхаря в автомобільній сфері, а саме – в автосервісі. Основна суть роботи бляхаря в сфері автосервісу зводиться до наступного: виправлення вм’ятин на капотах, на дахах автомобілів, кабінах, а також на крилах транспортних засобів. Якщо говорити про автомобільну сферу, то можна залишити поза увагою сферу автомобілебудування. Тут обов’язки бляхаря полягають у виготовленні крил автомобіля, різних частин деталей кузова автомобіля, крім того, бляхар виробляє виготовлення за зразком днища кузова легкового автотранспорту.

Пошук вакансії бляхаря в Європі

Для того щоб влаштуватися на вакансію бляхаря в Європі, кандидату необхідно володіти такими якостями:

 • стриманість;
 • сумлінність;
 • хороший окомір.

Крім того, кандидат на посаду бляхаря повинен володіти такими знаннями, як:

 1. знання правил роботи привідних верстатів і ножиць;
 2. завдання та функції застосування універсальних і спеціальних механізмів, і інструментів, необхідних для різання по металу та різних сплавів;
 3. знання різних способів пайки м’якими і твердими припоями вузлів і простих деталей;
 4. способи виготовлення елементарних виробів бляхаря.

Переваги роботи бляхарем в Європі

Найпопулярніші країни, куди прагнуть громадяни України на заробітки це Чехія, Польща, Литва і Швеція. Дані країни відомі своїм досить високим рівнем життя, і високою заробітною платою. Однак людина вирішив приїхати в одну з цих країн, не маючи при собі робочої візи, може зіткнутися з малооплачуваним некваліфікованою працею. Необхідно врахувати, що для роботи в Європі в більшості випадків потрібна переатестація. У будь-якій європейській країні потрібні висококваліфіковані фахівці вузької спрямованості, в тому числі і в професії бляхаря.

З усіх областей європейського виробництва, найбільш затребувана професія бляхаря в сфері автомобілебудування. В результаті зміни процедури працевлаштування для іноземних працівників, у громадян іноземних держав істотно зросли суттєві перспективи на роботу у роботодавців в Європі.

Необхідно врахувати, що суттєвою перевагою володіють працівники, які мають спеціальну освіту за фахом «Бляхар», а також досвід роботи в даній сфері. Найбільш переважні для європейського роботодавця фахівці, що володіють вузькоспеціалізованими знаннями в даній області.

В роботі за кордоном, будь то Європа чи Азія, або на іншому континенті завжди будуть свої «плюси», а й без «мінусів» тут не обійтися.

Розглянемо позитивні якості роботи в Європі за професією «Бляхар»:

 • досить високий рівень заробітної плати;
 • зацікавленість європейського роботодавця в кваліфікованих, в тому числі і іноземних кадрах;
 • наявність нових і яскравих вражень для тих, хто вирішив кардинально змінити своє життя.

До негативних якостей можна віднести наступні моменти:

 • інший образ і ритм життя;
 • менталітет і культура, що відрізняється від тієї, що на Батьківщині;
 • у фінансовому аспекті – нарівні з високим заробітком, високе оподаткування.

Відправити резюме