Робота для жінок в Польщі

Досить часто люди переїжджають зі своєї рідної країни в інші. Подібне рішення приймають і жінки, і чоловіки. Ситуація, яка складається зараз в Україні, підштовхнула багатьох українських громадян відправитися на пошуки кращого життя в інші країни. Однією з таких країн стала Польща.
Робота для українок у Польщі

Умови роботи в Польщі для українців

Польща з радістю приймає у себе громадян України. Вибір роботи в Польщі для жінок і для чоловіків вельми різноманітний. Без знання мови виконувати роботу буде проблематично, тому головна вимога до іноземців знання польської мови. Додатковою перевагою буде знання англійської мови. Найчастіше роботодавці готові спочатку забезпечити іноземного робітника житлом і харчуванням.


Вакансії для українок у Польщі

При бажанні знайти роботу в Польщі для жінок не так вже й складно, є маса вакансій. Найчастіше жінкам пропонують наступні вакансії:

Вакансії пакувальниці, покоївки і касира найпоширеніші варіанти роботи в Польщі для жінок. Від кандидатів не потрібна спеціальна кваліфікація.

Серед українок користується великою популярністю вакансія доглядальниці. На цю роботу беруть жінок у віці від 30 до 60 років. Вища освіта не потрібна, буде досить закінченої шкільної освіти. І обов’язково повинен бути досвід подібної роботи на батьківщині не менше року. Тривалість робочого дня доглядальниці 9 годин. Зарплата становить приблизно 700 доларів. До того ж роботодавець забезпечить робітницю житлом і харчуванням.

На вакансію швеї підходять жінки у віці до 55 років. Головне, щоб у жінки були відсутні проблеми зі здоров’ям, і вона не зловживала алкоголем. Робочий день становить від 9 до 10 годин, надається один вихідний день на тиждень. Зарплата за місяць становить 900 доларів. Додатково роботодавець оплачує медичну страховку і житло для співробітниці.

Ще однією підходящою вакансією є робота поваром і пекарем. На ці вакансії приймають іноземок у віці до 65 років. Жінка зобов’язана володіти відповідною освітою і кваліфікацією. Також вона повинна бути здорова і не вживати алкоголь. Робочий день кухаря – 9 годин, в тиждень надається один або два вихідних, все залежить від роботодавця.

Це тільки частина можливих варіантів роботи в Польщі для жінок з України. В основному для виконання такої роботи спеціальна кваліфікація не потрібна, і влаштуватися на ці вакансії можуть всі. Так що жінка, вирішивши переїхати з України до Польщі, без особливих проблем знайде роботу.


Відправити резюме