Робота для жителів України в Польщі

Робота для українців за кордоном, все частіше стає шляхом, становлення фінансового благополуччя. Умови роботи, найчастіше дуже схожі на «рідні», а заробітна плата може бути на порядок вище. Робота в Польщі для українців, є найбільш популярною, ніж в інших державах.
Вакансії по роботі в польщі


Основні вакансії для українців Польщі

  1. На першому місці за кількістю пропонованої роботи, стоїть працевлаштування на фермах і в господарствах. Наприклад, недалеко від Вроцлава за ведення господарства (прибирання приміщень, корм тварин), чоловіки можуть заробити 8,5 злотих за годину.
  2. Жіноча робота в Польщі, на фермах полягає найчастіше в збиранні врожаю. Тут заробітна плата варіюється, від того що необхідно збирати і/або кількості зібраного.
  • огірки, цибуля – 7 злотих за годину;
  • томати – один ящик/1 злотий;
  • полуниця – 1 кг/1 злотий;
  • печериці – 12 кг/8 злотих.
  1. Робота в Польщі на складах і заводах. В основному чоловіча посаду. Праця пакувальника оцінюється в 1450 – 1800 злотих/місяць. Заробітна плата залежить від відпрацьованих годин і часу роботи на заводі.
  2. Господиня будинку (домробітниця). Актуальна вакансія для жінок до 40 років. В обов’язки входить: прибирання всіх приміщень, приготування їжі, прання в деяких випадках може входити і робота на городі біля хати. Працевлаштування за кордоном офіційне, тому включає в себе обов’язковий соціальний пакет. Ціна її становить 1300 – 1500 злотих. Суттєва перевага – безкоштовне житло і харчування.
  3. Робота в Польщі, студентам зі знанням польської мови. Це може бути, вакансія перукаря або продаж смаженої риби. Заробити, таким чином, можливо до 2000 злотих/місяць.
  4. Не складає особливих труднощів знайти, роботу в Польщі, кухарям, офіціантам і кондитерам з України. Дана робота, передбачає обов’язкове знання польської мови.

Харчування і житло найманих робітників залежить від конкретного роботодавця. Найчастіше, місце проживання надається, в деяких випадках оплата віднімається із зарплати, в рідкісних випадках може бути і безкоштовним. Харчування вкрай рідко буває безкоштовним, частіше працівник сам піклується про це.


Відправити резюме