Робота гіпсокартонщиком в Європі

Пошук вакансії гіпсокартонщика в Європі

гіпсокартонщик в ЄвропіДля офіційного працевлаштування в Європі необхідно отримати дозвіл на роботу і робочу візу. Крім стандартних документів, таких як паспорт громадянина України, закордонний паспорт, потрібна довідка про відсутність судимості, а також виклик від роботодавця. Необхідна також і медична страховка на весь час перебування за кордоном.

Відмова часто відбувається з вини компанії, що надає вакансію. Відбувається це, якщо роботодавець не довів необхідність найму іноземця через неможливість влаштувати громадянина країни Євросоюзу.

Робоча віза дійсна лише в тій країні, для роботи в якій вона була видана. Надається вона найчастіше на півроку або один рік.

Перевага працювати гіпсокартонщиком в Європі

У країнах ЄС постійно потрібні робітники і, зокрема, що володіють будівельними спеціальностями.

Оплата праці в Європі не дуже відрізняється по країнах, але вище, існуючої в Україні. Гіпсокартонщик в Європі в середньому отримує від 1000 євро. Найкращі умови в Німеччині, де зарплата може бути в півтора рази більше і вище .

При цьому проживання оплачується роботодавцем. Ціни в Європі на продукти цілком прийнятні. В силу цього, більш висока зарплата не буде з’їдатись необхідністю витрачати на проживання та харчування.

Відправити резюме