Вакансії маляра в Європі

Вакансії маляра для українців

З кожним роком роботодавці стикаються з проблемою браку фахівців робітничих професій. Європейський ринок праці відчуває гострий дефіцит у висококваліфікованих малярів. Бракує малярів на виробництві та в будівельній сфері. Якщо здобувач є фахівцем своєї справи, то йому варто спробувати попрацювати в Європі. На сьогоднішній день багато вакансій малярів представлені в Литві, Латвії та Польщі.

Пошук вакансій маляра в Європі

маляр в ЄвропіДо пошуку роботи в Європі слід поставитися серйозно. Від правильного вибору буде залежати на скільки добре себе буде почувати людина на робочому місці. Варіантів пошуку роботи достатня кількість.

 • Наявністю вакансій малярів можна поцікавитися в агентствах з працевлаштування, які займаються підбором персоналу для роботи за кордоном
 • Варто спробувати самостійно зайнятися пошуком роботи.
 • Більшість роботодавців виставляють вакансії на корпоративних сайтах. Спеціалізовані робочі інтернет-портали у своєму розпорядженні достатній пропозицією робочих вакансій.
 • Можна звернутися в місцеві бюро з пошуку роботи або центри зайнятості, або поцікавитися наявністю вакансій малярів у людей, що працюють на підприємствах.

Переваги роботи маляром в Європі

Європейські роботодавці готові запропонувати працівникам вигідні умови роботи:

 1. Офіційне оформлення співробітника з боку роботодавця.
 2. Висока фіксована ставка оплати праці від 1000 євро в місяць, яка обумовлюється в договорі.
 3. Проживання та харчування надає роботодавець за свій рахунок.
 4. Нормований графік роботи.
 5. Для виконання функціональних обов’язків не потрібне знання іноземної мови.
 6. Надалі можливість отримати дозволу на проживання в країні.
 7. Отримання неоціненних знань і досвіду роботи.

Кваліфіковані малярі дуже цінуються в Європі. Тому, якщо людина вирішить випробувати свої сили на європейському ринку праці, вона може бути впевнена, що її знання і навички будуть оцінені по достоїнству.

Відправити резюме