Робота на круїзних лайнерах

lineerРобота на круїзних лайнерах набирає популярність серед молодих людей, студентства. Круїзи, як галузь туризму, розвиваються семимильними кроками і пропонують широкі перспективи для професійного зростання. Одним з найважливіших аспектів, що залучає працівників на круїзах, є суміщення роботи у світових компаніях з унікальною можливістю побачити світ.

Круїзний лайнер - це курорт на воді, суцільний шик, пропонує своїм туристам задоволення будь-яких побажань. Відповідно, для обслуговування такого лайнера необхідно багато працівників. До основних вакансіях, пропонованих в круїзах, відносяться офіціанти, бармени, продавці, працівники рецепції, фотографи, стюарди, гіди і т.д., в залежності від досвіду і навичок претендента. Є також робочі вакансії, на яких досвід і хороший рівень англійської не потрібен.

Контракти на роботу на круїзах полягають мінімум на 6 місяців, це також одна з особливостей даної роботи. Компанії забезпечують працівників житлом, харчуванням та страхуванням, а також гідною зарплатою, до якої нерідко додаються і щедрі чайові.

Головні переваги роботи на круїзних лайнерах:

 • офіційне працевлаштування у великій світовій компанії;
 • висока зарплата;
 • Набуття цінного і унікального досвіду;
 • можливість побачити світ, цікаві місця нашої планети.

Щоб потрапити на хорошу вакансію на лайнері, необхідний хоча б мінімальний досвід роботи, і якщо він відсутній - є можливість кар'єрного росту з робочих посад на вищі безпосередньо на лайнері.

Робота на круїзному лайнері - це унікальна можливість отримати серйозний досвід у великій корпорації і пережити незабутнє захоплююча пригода!

Умови

 1. Громадянин України
 2. Вік 21 - 37 років
 3. Знання англійської мови (середній рівень і вище)
 4. Знання інших іноземних мов вітається
 5. Комунікабельність
 6. Досвід роботи за спеціальністю, на яку претендуєте (бажано)
 7. Графік роботи 7 днів на тиждень, 10-12 годин на день
 8. Безкоштовне проживання у двомісних каютах зі зручностями
 9. Медична страховка на весь період контракту
 10. Після закінчення контракту зворотний авіа квиток оплачує компанія (залежить від позиції)
 11. Контракт на 6 - 8 місяців
 12. Процедура оформлення займає 3 - 6 місяців
 13. Набір на вакантні посади триває цілий рік
Відправити резюме