Робота пакувальником в Європі

Пошук вакансії пакувальника в Європі

Незважаючи на автоматизацію багатьох процесів, професія пакувальника як і раніше залишається вельми затребуваною. В першу чергу ця вакансія відкрита для тих, хто хоче попрацювати в Європі, але не має якихось специфічних навичок. Для неї, як правило, не потрібно навіть знання іноземної мови.

Переваги роботи пакувальником в Європі

  1. Розмір заробітної плати. Не секрет, що європейські пакувальники заробляють в кілька разів більше своїх українських «колег». Тільки один приклад: пакувальникам на кондитерській фабриці в Естонії з віковим цензом в 55 років пропонується заробітна плата в розмірі 800 євро. Чим більше відповідальна і трудомістка робота пакувальника, тим більше можна заробити.
  2. Повністю безкоштовне житло. Відірваність працівника від рідної країни компенсується безкоштовним проживанням за рахунок роботодавця, тобто працівнику не доведеться витрачати свої кровно зароблені навіть на оплату комунальних послуг
  3. Офіційне працевлаштування. Міжнародне кадрове агентство FREE WINGS гарантує, що права працівника і умови його роботи будуть захищені законодавством України і тієї країни, на території якої здійснюється трудова діяльність.

Знайти роботу пакувальника в Європі

Центр з працевлаштування за кордоном FREE WINGS пропонує роботу пакувальником на підприємствах Естонії, Польщі, Німеччини. Кандидатам, що успішно пройшли співбесіду надається допомога в оформленні трудової візи, організація поїздки до місця роботи і легальне працевлаштування.

Відправити резюме