Робота прибиральницею в Європі

Вакансії прибиральниці в Європі

прибиральниця в ЄвропіВ Європі українські жінки можуть працювати фахівцями з прибирання. Наймачі шукають робітників в сферу послуг для прибирання різних приміщень: офісів, супермаркетів, квартир і будинків.

За даною спеціальністю не потрібний диплом, але кандидатам необхідно пройти співбесіду у наймача.

Вимоги до претендентів вакансій:

  • сумлінність;
  • порядність;
  • пунктуальність;
  • акуратність;
  • без шкідливих звичок;
  • працьовитість.

Пошук вакансії прибиральниці в Європі

Для пошуку хорошого робочого місця необхідно щодня переглядати інформацію на сайтах, що пропонують ці вакансії. Якщо ви визначилися з професією залиште резюме на сайті кадрового агентства. Згодом його співробітники зв’язуються з претендентами і обговорюють наявні вільні вакансії. Слід звернути увагу на пропозиції офіційного характеру. Знання мови вітається, але можна обмежитися англійською на хорошому рівні.

Переваги роботи прибиральницею в Європі

Робота прибиральницею вважається працею низької кваліфікації. Переваг багато, одне з головних роботодавцем надається житло. Іноді одноразове харчування за рахунок роботодавця. В індивідуальних випадках можливі додаткові прохання по роботі і оплата за домовленістю за виконані послуги. Всі перераховані вище моменти обговорюються заздалегідь.

Заробітня плата

Оплата праці в основному пропонується погодинна, але можливий місячний розрахунок. За тиждень роботи в Європі можна розраховувати від 300 євро.

Робочий графік

Робочий час п’ять або шість днів на тиждень по вісім, можливо десять годин. Передбачено один вихідний – неділя.

Відправити резюме