Робота сантехніком в Німеччині

Вакансії сантехніка в Німеччині

Німеччина – країна з однією з найбільш розвинених і провідних економік світу. Німецький ринок праці має достатню кількість вакансій як для фахівців з вищою освітою, так і для людей з робочою спеціальністю. Висококваліфіковані фахівці в області сантехніки дуже цінуються на ринку праці в Німеччині. В країні не вистачає сантехніків, тому роботодавці активно наймають співробітників з країн Східної Європи.

Пошук вакансій сантехніка в Німеччині

 1. сантехнік НімеччинаДля німецьких роботодавців головним способом пошуку співробітників є Інтернет. Більшість пропозицій про роботу представлені на сайті компанії-роботодавця. У претендента є можливість відправки резюме безпосередньо роботодавцю по електронній пошті, після розгляду резюме, роботодавець призначить час співбесіди по Skype
 2. Пошук вакансій за допомогою спеціальних сайтів-пошуковців та онлайн-бірж праці. Також можна знайти спеціалізовані біржі, де надається великий список вакансій за певними професіями.
 3. Здобувачі можуть звернутися в федеральну біржу праці і службу зайнятості Німеччини.
 4. Фахівцям робітничих професій, в тому числі і сантехнікам, відмінним рішенням буде звернутися за допомогою в пошуку роботи в агенції з працевлаштування (німецькі чи вітчизняні).

Переваги роботи сантехніком в Німеччині

Робота в Німеччині має ряд переваг і відкриває перед фахівцем великі можливості. З переваг можна виділити наступні:

 • Надання роботодавцем офіційного працевлаштування та всіх соціальних гарантій.
 • Проживання та харчування за рахунок роботодавця.
 • Досить висока заробітна плата від 1000 євро в місяць.
 • Фіксований графік роботи (5-6 днів в тиждень, 8-10 робочих годин в день).
 • Можливість вивчення іноземних мов: англійська і німецька.
 • Доступ до якісної медицини.
 • Можливість отримання посвідки на проживання за допомогою роботодавця, якщо працівник відпрацює рік і проявить свої професійні якості.

Роботодавці в Німеччині надають фахівцям відмінні умови для професійного розвитку. Країна з сильною економікою і високим рівнем життя стане відмінним рішенням для здобувача, якщо він вирішить спробувати свої сили за кордоном.

Відправити резюме