Вакансії теслі в Європі

Працевлаштування теслі в Європі

Будівельні спеціальності набирають велику популярність в Європі.

Пошук вакансії тесляра в Європі

плотник в ЕвропеБагато європейських компаній з виробництва вікон, дверей і предметів меблів воліють не вводити співробітника в штат, а користуватися послугами робочих за договором. Це обходиться їм дешевше і одночасно дозволяє будівельнику спланувати робочий день таким чином, щоб виконати всі пропозиції, на які надійшли замовлення.

В Європі легко знайти роботу на будівництві – теслі потрібні для установки і збірки каркасних будинків, які користуються великим попитом у європейців, установки і монтажу вікон, а також на будівництві об’єктів.

Знання мови навіть не завжди обов’язкове – на роботу можна влаштуватися і вже потім вивчати мову. Досить базового знання англійської мови.

Переваги роботи теслею в Європі

Оплата праці

Найвища оплата очікує будівельників в Німеччині, Португалії та Іспанії – в середньому, розцінки на роботу починаються від 8 євро в годину. Трохи менше отримують в Словаччині, Хорватії та Швеції – від 5 євро на годину.

Хороші умови праці

Більшість заводів і фабрик, що пропонують вакансії тесляра, оснащені сучаснею технікою, тому частка виробничих травм значно менше, ніж у людей, які намагаються знайти роботу самостійно.

Великий попит на роботу

Майстри своєї справи потрібні завжди, і попит на послуги з установки дверей і вікон, збірці і установці меблів в Європі швидко зростає.

Соціальний пакет

У багатьох європейських країнах роботодавець крім основної зарплати пропонує додатково оплату житла, харчування на виробництві та розширену страховку. Така практика частіше поширена в Німеччині, Польщі та Португалії.

Відправити резюме