Робота трактористом в Естонії

Пошук вакансії тракториста для роботи в Естонії

Водії транспортних засобів відносяться до числа затребуваних спеціальностей в цій прибалтійській країні.

тракторист в ЕстоніїПри пошуку вакансії необхідно звернути увагу, що після знаходження робочого місця і підписання трудового договору, потрібно отримати дозвіл відомства з питань безробіття Естонії. Відмова слід в разі наявності в країні достатньої кількості фахівців, які претендують на такі вакансії.

Далі необхідно отримати тимчасовий дозвіл на проживання на підставі працевлаштування в Консульстві Естонії. Рішення зазвичай приймається протягом трьох місяців.

Переваги роботи трактористом в Естонії

Естонія, хоча і входила в СРСР, давно вступила в Євросоюз. У зв’язку з цим, рівень життя в країні вирівнюється з загальноєвропейським.

При безперервне проживання в цій прибалтійській країні протягом п’яти років можна отримати дозвіл на постійне проживання, а потім і громадянство.

Рівень безробіття в Естонії нижче, ніж в Латвії та Литві і приблизно дорівнює середньому по ЄС. Разом з тим, чисельність працездатного населення країни знижується, молодь їде в більш благополучні країни Європи.

Разом з тим, Естонія, як колишня частина Радянського Союзу має і ряд переваг. Не потрібно знати іноземну мову, досить російської. Географічне положення Естонії, дозволяє економити на транспортних витратах і, при необхідності, з’їздити додому, не витрачаючи багато часу і грошей. При цьому, проживання оплачується роботодавцем, що має істотне значення, так як ціни на оренду житла в країні досить високі.

Відправити резюме