Робота в Африці

З ранніх років багатьом людям Африка здається легендарним континентом скарбів і пригод. Вона вабить всіх, хто жадає познайомитися з невідомим і таємничим краєм, і тих, хто хоче гідно заробляти. Адже робота в Африці, це робота за кордоном, а це, в свою чергу – хороша оплата праці, професійне зростання, цікаві поїздки, знайомство з унікальною культурою.

Всі, хто вже побував там, неважливо як, одностайно стверджують, що місцеве життя не гірше українського. Населення добре ставляться до приїжджих фахівців, вони гостинні і привітні.

Вакансії в Африці

Яка робота чекає українців в Африці

Робота в АфриціРобота в країнах Африки для жителів України доступна за двома основними напрямками – медицина і інженерно-технічне співробітництво. Знайти роботу за цими напрямками будь-якому грамотному в своїй сфері діяльності фахівцю не складе великих труднощів.

Міжнародна інтеграція праці, щорічно змушує сотні і навіть тисячі людей подорожувати по світу, в пошуках роботи, і робота в країнах Африки, тому не виключення. Надати посильну допомогу в працевлаштуванні за кордоном, завжди готова наша компанія – Центр з працевлаштування за кордоном “FREE WINGS”.

Прерогативою роботи компанії є підбір роботи за кордоном, для всіх громадян, які бажають виїхати працювати. З наданням допомоги починаючи з оформлення документів і закінчуючи зустріччю з представниками роботодавця. Адже часто люди які вибирають, для себе, роботу за кордоном, виявляються малознайомі з питаннями написання різних паперів, переведенням їх на іноземну мову, питаннями страхування життя, отримання віз, правової та юридичної сторони справи.

Чому люди для пошуку роботи вибирають компанію “FREE WINGS”

Завдання, поставлені керівництвом компанії перед своїм колективом, змушують співробітників працювати на якість обслуговування клієнтів і позитивний кінцевий результат. Таким чином, в компанії створена команда професіоналів, здатних ефективно взаємодіяти із зарубіжними партнерами безпосередньо, минаючи різних посередників і консультантів.

Офіційні представництва діють в трьох містах України – столиці і двох обласних центрах: Тернопіль і Житомир.

Будь ласка, всі, хто шукає роботу в Африці, звертайтеся в нашу компанію, в ній не доведеться розчаруватися, а робота буде до душі і добре оплачена.

Відправити резюме