Робота в Азії

Азіатський ринок розвивається неймовірними темпами. Економіка зростає, і хороших, кваліфікованих працівників, незважаючи на кількість місцевого населення, не вистачає. Саме тому робота в Азії – відмінна можливість для розвитку і придбання безцінного досвіду.

Вакансії в Азії


Робота в країнах Азії

Робота в країнах АзіїВимоги до працівників там не такі жорсткі, як у європейських країнах. Як наслідок, в Азію простіше потрапити на офіційну роботу. В основному потрібні робітничі спеціальності, працівники творчих професій, люди, які будуть працювати на підтримку і розвиток місцевих соціальних програм і програм культурного обміну.

Окремим пунктом стоїть робота викладачами мов. Попит є на вчителів російської та англійської мови. Головною вимогою для викладачів англійської є рівень професійного володіння англійською мовою (Advanced, C1), також дуже бажано наявність сертифікату міжнародного зразка TESOL. Від роботодавця ви отримуєте гідну заробітну плату та соціальний пакет.

Азія – це загадкова країна, це багатовікові традиції і захоплююча історія. Поринути у цей світ, де все так не по-європейськи, все по-своєму унікальне і прекрасне, пізнати загадкову східну душу – все це однозначно варто того, щоб спробувати. Азія кличе Вас!

Відправити резюме