Робота в Латвії – вакансії для Українців!

Останнім часом багато українців намагаються працевлаштуватися за кордоном. Латвія відмінно підходить для пошуку роботи, оскільки ця країна досить близька українцям по культурі. Робота в Латвії для українців доступна, оскільки безліч роботодавців зацікавлені в висококваліфікованій робочій силі з країн ближнього зарубіжжя. Обидві країни є колишніми радянськими республіками, а в наш час між Україною і Латвією налагоджені дружні дипломатичні відносини.
Робота в Латвії для українців
Переваги пошуку роботи в Латвії:

  • країна є членом Європейського союзу;
  • високий рівень зарплат і соціальних стандартів;
  • отримати робочу візу в Латвію українцям досить легко;
  • невелика відстань між країнами знижує витрати на дорогу;
  • відсутність мовних бар’єрів.

На яку роботу українці можуть претендувати в Латвії

Відкриті вакансії в Латвію для громадян України є практично для представників усіх професій. При пошуку підходящої вакансії в Латвію варто оцінювати власний рівень освіти і кваліфікацію. Українці можуть претендувати як на престижну і високооплачувану з точки зору європейських стандартів посаду, так і на низькокваліфіковану роботу. Варто відзначити, що навіть низькокваліфікований працю в Латвії поважається і оплачується гідно.

Достойно працевлаштуватися в Латвії з правом подальшого отримання посвідки на проживання можуть українські представники технічних спеціальностей з дипломом про отримання вищої освіти.

У Латвії досить легко знайти роботу в сфері готельно-ресторанного бізнесу. Популярна серед туристів країна регулярно приймає мільйони туристів, які потребують якісного обслуговування. Зарплати в цій сфері досить високі, крім добре оплачуваної ставки, працівник також може отримати непогані чайові.

Доступна робота в Латвії для українців є також в сфері промисловості та сільського господарства. Багато громадян України працевлаштовуються як робоча сила на різноманітні заводи і фабрики. На фермах також часто знайдеться робота по догляду за тваринами або збору врожаю, правда в сфері сільського господарства роботи, як правило, бувають сезонними.


Відправити резюме