Робота в Данії

Досить високий рівень життя і економічної стабільності, робить Данію вельми привабливою для роботи. Дуже високі заробітки на 2017 рік, а можливисть отримати високу заробітню платню, роблять її однією з лідируючих країн для працевлаштування українців. Висока оплата праці разом з гарними  умовами привертає все більше і більше. Держава на нинішній момент потребує працівників, тому  вакантне місце для праці, знайти дуже просто.

Вакансії в Данії


Що ж потрібно для роботи

робота в Данії для українців

Допуск для роботи на території країни. Документ надає право, як на можливість роботи, так і на дозвіл на проживання в Данії, терміном до 1 – го року.

Найбільш популярні вакансії

Оскільки місцеві жителі дуже вимогливі в пошуку робочих місць, вони відмовляються від робіт в сільському господарстві. Завдяки цьому є величезна кількість вакантних місць саме в сільському господарстві. Їх сезонність дуже зручна для іноземців. Вид цих робіт не потребує  додаткової освіти та спеціальної підготовки, а робота полягає в збиранні врожаю і догляду за тваринами.

Але є і вакансії в Данії, які потребують спеціальної освіти :

  • Медицина;
  • Наукова діяльність;
  • IT Технології.

У 2016 році найпопулярнішими вакансіями були:

  • електрики;
  • інженери;
  • зварювальники;
  • теслі;
  • техніки
  • медики різного рівня підготовки.

Щороку урядом затверджується проект вакансій, що діє протягом року і віддається на розгляд до імміграційної служби.робота в с/г Данії

Особливо популярною в 2016 році для українців була робота у сільському господарстві. Цей вид діяльності відмінно підійде тим, хто не володіє державною мовою. Мінімальне володіння англійською буде достатньо для роботи на фермах, яка складається з догляду, вирощуванням тварин або рослин. Перевага таких вакансій – сезонність. Для влаштування на роботу, що має більш престижний статус, необхідний досвід та  володіння мовою.

З метою влаштування на роботу слід мати тимчасовий вид на проживання. Він  видається спеціальними службами  на основі трудового договору.

У разі знаходження людини на території своєї держави, необхідно скласти попередній робочий договір, далі його передають в посольство і там вже відкривається робоча віза.

Заробітки в Данії

Медики і техніки найбільш високооплачувані спеціальності в Данії. Працівники даних сфер мають заробіток від 2500 євро. Менеджери отримують найменше, від 1800 євро, а звичайний продавець біля 2000 євро.

Працюючи на фермі можна дуже гідно заробити, адже оплата погодинна і становить 100 крон на годину. Данія є ще й одним з лідерів по соціальних гарантіях робочим. Іноземні робітники можуть використовувати практично всі соціальні пільги, та мати право на вивчення державної мови безкоштовно.

Відправити резюме