Робота в Естонії

В останні роки стає все важче знайти роботу в Естонії для українців. Але  якщо людина налаштована на роботу, то вона зможе знайти підходящу вакансію. Наші співробітники, безумовно, зацікавлені в Вашому працевлаштуванні, тому врахують всі ваші побажання і підберуть кращу роботу.

Вакансії в Естонії


Робота в Естонії для українців

влаштуватись на роботу в Естоні.юОсновною вимогою для працевлаштування в Естонії  є дозвільний документ і віза. Отримати окремий дозвіл на роботу можна лише за умови наявності оригіналу документа, що підтверджує, що роботодавець дійсно згоден брати вас на роботу. В Естонії іноземців працевлаштовують тільки якщо дана вакансія не користується попитом у місцевих жителів.

В українських працівниках зацікавлені Естонські роботодавці, адже українські громадяни зарекомендували себе як відповідальні і порядні працівники.

Питання, яке хвилює кожного – це знання мови. Хоча в Естонії більшість бездоганно розуміє російську мову, працевлаштуватися  без знання естонської мови  досить важко.


Робота і її умови

Найбільшим попитом користуються фахівці з високою кваліфікацією. Але працевлаштуватися можна  й за наступними  вакансиями:

  • в колектив обслуговуючого персоналу;
  • продавцем;
  • оператором роботи з верстатами;
  • в сферу металоконструкцій;
  • працівник на ферму;
  • будівельником;
  • пакувальником, и т.д.

Найзручнішим варіантом для тих, хто не планує залишатися в Естонії на довгий термін, буде робота на фермі. Зручна вона тим, що сезонна.  Великим плюсом, такої роботи є те, що там можуть працювати чоловіки та жінки.

Українцям може і не знадобитися знання мови при фермерської роботі. Отримати необхідні розмовні знання можна буде вже в процесі роботи.

Підписувати робочий контракт, найкраще, якщо в планах присутній переїзд в цю країну. Таким чином, людина вже буде забезпечена роботою на найближчий час.

Естонія з радістю прийме на роботу іноземців з високим рівнем кваліфікації. Професіонали цінні у всіх країнах. Навіть якщо людина не виділяється особливими навичками в тій чи іншій сфері, але при цьому у неї величезне бажання працювати, Естонія з радістю прийме і людей з перспективою кар’єрного росту.

Відправити резюме