Робота в Литві

Литва є однією з найбільших прибалтійських держав і інтенсивно розвивається в Європейському Союзі. Країна привертає увагу туристів і ділових людей з усього світу. В умовах нестабільної економіки та прийдешніх чергових фінансових негараздів особливо актуально працевлаштування в Литві.

Вакансії в Литві


Робота в Литві для українців

вакансії для роботи в Литві

Робота в Литві для українців надає реальний шанс подальшої трудової еміграції  в більш розвинені країни Європейського простору. Підшукати відповідне місце досить проблематично. Найбільш поширеним варіантом є сезонна робота. Литва в більшій частині потребує працівників будівельних спеціальностей, швачок та працівників з обслуговування морських суден.


Необхідні вакансії в Литві

Громадянам, які володіють правами на управління транспортних засобів, знайти підходящу вакансію не викликає особливих труднощів. Роботодавці пропонують високу оплату. Критерієм відбору кандидатів є наявність необхідних паперів, включаючи документи про стан здоров’я і водійське посвідчення.
Вимоги до претендента на роботу водієм такі:

 • наявність прав міжнародного зразка категорії ЄС;
 • стаж в області перевезень не менше двох років;
 • відсутність шкідливих звичок;
 • володіння спеціальною картою-чіпом.

Робота в Литві для українців пропонується також в якості обслуговуючого персоналу. Популярні вакансії:

 • бармени;
 • прибиральники;
 • офіціанти;
 • помічники кухаря;
 • різноробочих працівників в різних галузях.

Процес працевлаштування в Литві

Вакансії в Литву передбачають пошук підприємства або організації, які виявили бажання взяти вихідця з України на роботу за певною спеціальністю. Роботодавець зобов’язується надати пакет необхідних документів з метою дозволу на перебування на території прибалтійської республіки. Процес очікування рішення про право на в’їзд з моменту подачі заяви не перевищує одного  місяця.

Вид на проживання видається з таким розрахунком, що громадянину України не дозволено змінювати місце роботи, яке йому надали після прибуття. Отримавши згоду на роботу, можна звертатися в посольство Литовської Республіки або міграційну службу цієї держави з клопотанням про тимчасове проживання.

Розрізняють два типи дозволів перебування в Литві:

 1. тимчасове з періодом на 1 рік;
 2. постійне з продовженням кожні 5 років.

Компанія «Free Wings» надає посильну допомогу громадянам України з пошуку роботи на території Литви. У нас напрацьований досвід і налагоджені контакти з іноземними партнерами, тому звертатися до нашого сервісу вигідно і надійно!

Відправити резюме