Робота за кордоном для українців

Головна причина трудової міграції українських громадян – це бажання мати гідну заробітну плату. Це підтверджує і статистичне опитування жителів, яке показує, що більше 80% українців мають бажання працювати за кордоном. Також більшість опитаних бачать в роботі за кордоном перспективи для кар’єрного зростання, хтось вважає, що це спосіб почати нове життя.
Працевлаштування за кордоном для українців


Як шукати роботу за кордоном?

Існує два офіційних варіанти як отримати роботу в іншій країні:

 1. Скористатися послугами компанії-посередника. Перший спосіб підійде для роботи за кордоном, українців, що мають низькокваліфіковані спеціальності. Майбутній працівник розглядає вакансії запропоновані, спеціальним агентством. Знаходить роботу, відповідну його досвіду і навичкам, і готує резюме, яке агентство відправляє безпосередньо роботодавцю. У разі, якщо ваша кандидатура задовільнила вимоги замовника, він готовий надати вам роботу. Агентство укладає договір з претендентом про допомогу міграційному процесу. В умови договору з боку агентства включені наступні зобов’язання:
  • допомога з документацією;
  • консультація з питань, що стосуються процесу трудової міграції.
 2. Отримати роботу безпосередньо від роботодавця. Цей спосіб більш підходить для роботи в сфері розумової праці і висококваліфікованих фахівців. На зарубіжному ринку праці найбільшим попитом користуються фахівці наступних спеціальностей:
  • фахівці IT сфери;
  • мерчендайзери;
  • висококваліфіковані будівельники та інженери;
  • бізнес-менеджери;
  • маркетологи.

Некваліфікована праця

У тих випадках, якщо у потенційного працівника немає за плечима ні досвіду роботи, ні належних навичок, завжди можна спробувати вдачі в сферах будівництва або сільського господарства. Єдина вимога – це володіння англійською мовою на розмовному рівні.


Відправити резюме