Шахрайський прийом на роботу/ пропозиції про працевлаштування

ТОВ «Центр з працевлаштування за кордоном «ФРІ ВІНГС» звернуло увагу на те, що особи, які видають себе за агентів або представників ТОВ «Центр з працевлаштування за кордоном «ФРІ ВІНГС», звертаються до людей з шахрайськими/ фіктивними пропозиціями працевлаштування з наміром викрасти персональні дані або вимагати грошей від людей. ТОВ «Центр з працевлаштування за кордоном «ФРІ ВІНГС» заохочує клієнтів, які бажають працювати за кордоном проявляти обережність та здоровий глузд при отриманні будь-якої такої пропозиції, яка вимагає виплати будь-яких зборів/ грошей або обіцяє робочу візу, id карти та працевлаштування в обмін на гроші. Звертаємо Вашу увагу, що ТОВ «Центр з працевлаштування за кордоном «ФРІ ВІНГС» телефонує клієнтам з номерів, вказаних на даному сайті. Наша компанія має Ліцензію на працевлаштування, копію якої Ви можете знайти на нашому сайті у розділі контактів, а також перевірити Ліцензію на офіційному сайті Міністерства соціальної політики України. АЛЕ Ліцензія є у вільному доступі, саме тому останнім часом поширилися випадки коли невідомі особи, які представляються працівниками нашої компанії та відправляють потенційним клієнтам копію нашої ліцензії, йдуть на шахрайство, вимагають гроші за підробні документи або «відправляють» на неіснуючі вакансії. Такі пропозиції є абсолютно фальшивими і недійсними.

Шахраї працюють, перш за все, через Інтернет, електронну пошту, телефон, розміщують свої оголошення на дошках оголошень  тощо. ТОВ «Центр з працевлаштування за кордоном «ФРІ ВІНГС» попереджає людей остерігатися таких шахрайств.

Попереджувальні ознаки шахрайства щодо пропозиції працевлаштування.

Нижче наводяться деякі приклади шахрайства щодо пропозиції працевлаштування, які суперечать процесам та етичній практиці ТОВ «Центр з працевлаштування за кордоном «ФРІ ВІНГС»:

  • Електронна пошта надсилається не з електронної пошти ТОВ «Центр з працевлаштування за кордоном «ФРІ ВІНГС». Можливо також, що електронна пошта надсилається з підробленої електронної адреси.
  • З Вами спілкуються з незрозумілих номерів, у тому числі через Viber, WhatsApp тощо стверджуючи, що вони представники нашої компанії, які знаходяться за кордоном.

Як запобігти шахрайству?

Телефонуйте та пишіть до ТОВ «Центр з працевлаштування за кордоном «ФРІ ВІНГС» тільки за номерами та на пошти, які вказані на нашому сайті.

Також Ви можете перетелефонувати за цими номерами, поцікавитися, чи дійсно особа, яка представляється співробітником нашої компанії працює у ТОВ «Центр з працевлаштування за кордоном «ФРІ ВІНГС», чи дійсно є такі вакансії у нашій компанії тощо.

Завдаток за послуги з працевлаштування за кородном сплачуйте виключно на розрахунковий рахунок ТОВ «Центр з працевлаштування за кордоном «ФРІ ВІНГС».

ТОВ «Центр з працевлаштування за кордоном «ФРІ ВІНГС» не несе відповідальності за Ваші дії та за кошти, які Ви сплачуєте невідомим особам, яких самостійно знайшли на сторонніх ресурсах у мережі Інтернет, або які вийшли на Вас самостійно. Діяльність цих осіб пов’язана з кримінальними та цивільними зобов’язаннями. Хоча ТОВ «Центр з працевлаштування за кордоном «ФРІ ВІНГС»  серйозно розглядає це питання і залишає за собою право звертатися до компетентних правоохоронних органів для розслідування та переслідування таких незаконних дій, часто таких осіб важко знайти та переслідувати.

Тому, якщо клієнт отримує запит, письмово або в усній формі, щодо пропозиції про роботу або виготовлення підробних документів, які вважаються або можуть бути шахрайськими чи підозрілими, ТОВ «Центр з працевлаштування за кордоном «ФРІ ВІНГС»  закликає клієнтів ігнорувати їх та перевіряти їх безпосередньо у ТОВ «Центр з працевлаштування за кордоном «ФРІ ВІНГС»  за номерами телефонів, вказаних на сайті.

Якщо клієнт розуміє, що здійснюється фальсифікація, ТОВ «Центр з працевлаштування за кордоном «ФРІ ВІНГС» закликає його негайно проінформувати компанію «ФРІ ВІНГС» про шахрайство нашого співробітника або невідомих осіб, які представляються нашими співробітниками, надати всю відому інформацію та сприяти розслідуванню даного випадку, надаючи нашій компанії  та правоохоронним органам всю інформацію, якою Ви володієте.

За жодних обставин компанія ТОВ «Центр з працевлаштування за кордоном «ФРІ ВІНГС» не несе відповідальності за будь-які втрати, збитки, витрати чи незручності, спричинені цими неуповноваженими особами та/ або діяльністю.

 

Відправити резюме