Вакансія для водія далекобійника в Європі

Код вакансії: 1694944073
Статус вакансии: Гаряча вакансія
Вакансія:
 • Водій-далекобійник
Спеціалізація:
 • Перевезення
Країна:
Литва
Місто:
-
Зарплата:
65-70 €/добу
Чол./Жін.:
чоловік
Вік:
від 24 до 48 років
Мова:
-

Робота для водія далекобійника Потрібні водії далекобійники, працевлаштування в Литві. Робота по всій Європі.

Додаткова інформація

У компанії власний автопарк: Mercedes/DAF/MAN класу EURO-6, тентовані тягачі, всього близько 900 машин, в цьому році купуємо 300 нових машин.

Оформлення всіх документів 95 код, ліцензія, банківська картка, медична довідка і т. д. Вартість документів – 200 €, якщо короткий курс 95 коду, і 450 €, якщо довгий курс. Компанія авансує цю суму, вираховує з першої зарплати.

Після отримання всіх потрібних документів, виїжджають в рейс на каденцію.

Обов’язки

Кандидати без Європейського досвіду – плануються на стажування в Європу після теоретичного навчання (другим водієм). Рейс 10-14 днів. Після повернення підтвердження інструктора по проф. готовність і виїзд в рейс на каденцію. Оплачується стажування 21 євро на добу.

Кандидати з Європейським досвідом – після проходження теоретичного навчання, отримавши всі необхідні документи, виїжджають в рейс на каденцію.

Водії-кандидати щопонеділка, здають тест драйв і проходять співбесіду з інструктором. Після вдалого проходження тест-драйву і співбесіди проходять теоретичне навчання, яке триває на 5 днів (з понеділка до п’ятниці).

Також проходять навчання економічному водінню, заповнення СМР, супровідних документів (теорія).


Умови праці

 • офіційне працевлаштування;
 • графік роботи ненормований робочий день;
 • харчування за свій рахунок;
 • проживання в готелі за рахунок роботодавця.

Оплата праці

Оплата праці для хлопців з досвідом по Європі більше року:

 • 65 євро на добу перша і наступні каденція (Європейська лінія);
 • є англійська лінія, де оплачується до ставки (65 євро Європейський день) плюс 15 євро на добу за англійський день (кола Англія – ​​Європа);
 • АДР лінія – 65 євро плюс 3 євро на добу (АДР не обов’язковий, але є перевагою);
 • 70 Євро лінія перечепився.

Для хлопців з досвідом роботи в своїй країні більше 1 року по РЄ категорії, але без досвіду роботи по Європі оплата праці 60 євро на добу. Після 1 річного стажу в компанії і хорошої роботи (оцінюється за певними критеріями) – ЗП збільшується до 65 євро на добу. За АДР, також доплачується 3 євро на добу, якщо у кандидата є АДР і він буде працювати на АДР лінії. Англійська лінія – за англійський день також доплачується 15 євро на добу.

Зарплата виплачується щомісяця на картку.

Умови працевлаштування

За документами – працевлаштовуючи за річною Д візі, по виду на проживання і – біометрії громадян України.

Віза Д оформляється на підставі ТР коду (запрошення в електронному форматі) і оригіналу трудового договору, який ми відправляємо поштою. Кандидат записується на подачу на візу, ми оформляємо ТР код.


Вимоги

 • I рівень – водії-професіонали з досвідом по Європі від 1 року. Вік кандидатів 24-50 років.
 • II рівень – водій з досвідом роботи по РЄ категорії в своїй країні, СНД чи Європі від 6 місяців. Вік 24-45 років, +/- пару років, що також залежить від конкретної людини і досвіду, але не старше 46-47 років.

Загальні вимоги до стажу всіх рівнів кандидатів – це досвід на напівпричепах за останні 2 роки.

Машини, на яких повинен бути досвід – це напівпричепи Е категорії типу тент, реф, контейнеровоз, автовоз тощо. Схожі напівпричепи.

Зерновози, самоскиди не підходять. Кандидат міг на них працювати, але повинен бути і досвід на відповідних для нас напівпричепах за останні 2 роки.

Відправити резюме