Латвія всі вакансії

Вакансії для українців в Латвії

Шукаєте добре оплачувану роботу в Латвії? Вас цікавить легальне працевлаштування? Потрібна робота по кваліфікації?

Компанія «Фрі Вінгс» допоможе жителям України виїхати за кордон без проблем і знайти в Латвії роботу відповідно до кваліфікації. Є пропозиція по роботі для чоловіків, жінок і сімейних пар.

Пошук легальної роботи в Латвії пов’язаний з деякими моментами, які будуть вирішені спільно з «Фрі Вінгс»:

  • пошук роботодавця;
  • отримання дозволу на роботу;
  • відкриття робочої візи.

Компанія надає повний супровід клієнтів: від інформаційного до працевлаштування. Наші фахівці вирішують всі завдання в сфері рекрутингу. Вам допоможуть знайти роботу, відповідну вашим запитам і кваліфікації, зробити запрошення-виклик і оформити трудову візу, розібратися в трудовому договорі з роботодавцем, отримати довгоочікувану роботу.

Для працівників з України в Латвії пропонуються наступні вакансії в будівництві: бетонщик, арматурщик, опалубщик, слюсар, зварювальник і інші. Є вакансії для жінок.

У Латвії кваліфікованих українських інженерів, IT-фахівців, водіїв міжнародних перевезень чекають цікаві пропозиції по роботі.

Потрібні робочі руки для сезонних сільськогосподарських робіт, таких як збір врожаю, упаковка і перевезення фруктів і овочів. При відповідальному ставленні до запропонованої роботи, можна отримати гарну фінансову винагороду.

Звернувшись в компанію «Фрі Вінгс», ви можете бути впевнені в тому, що вам пощастить з роботою і працевлаштуванням. Співробітники компанії вислухають всі ваші побажання, знайдуть роботодавця, зацікавленого в умілих працівників, підберуть для вас вакансії і влаштують на роботу. Ваші проблеми – наша турбота.

Відправити резюме