Нідерланди всі вакансії

Вакансії в Нідерландах для жителів України

Не можете знайти роботу в Україні? Занадто маленькі зарплати і немає вакансій по вашій кваліфікації? Не біда! Компанія «Фрі Вінкс» допоможе знайти високооплачувану, а головне-абсолютно легальну роботу в Нідерландах, завдяки якій ви зможете почати нове життя в прекрасній країні і забезпечити світле майбутнє своїм дітям.

Нідерланди – високорозвинена держава, в якому практично відсутнє безробіття, а зарплати високі навіть у порівнянні з іншими країнами Європейського союзу. Найбільш перспективною нішею в плані працевлаштування є аграрна сфера, в якій на постійній основі спостерігається гостра нестача кадрів, але також можна з успіхом знайти вільну вакансію в сегменті будівництва, управління, науки і високих технологій.

Що ви отримаєте, зробивши вибір на користь Нідерландів?

Ви зможете претендувати на широкий вибір вакансій, який відкриє для вас нові перспективи.

 1. Вам не потрібно буде хвилюватися про завтрашній день, так як Нідерланди є країною зі стійким економічним становищем.
 2. Ви з часом зможете отримати безкоштовну вищу освіту, яка дасть вам шанс знайти більш високооплачувану роботу.
 3. Одного разу ви зможете отримати громадянство і перевести всю свою сім’ю.

Як українець може знайти роботу в Голландії?

Сьогодні процес пошуку вакансій став простіший, ніж це було раніше.

Можна намагатися знайти цікаві пропозицію на спеціалізованих сайтах з тематики працевлаштування, через спеціальні програми зайнятості і навіть через соціальні мережі.

Самостійний пошук – це складна і не завжди вдячна справа.

Якщо у вас немає можливості витрачати час на пошуки роботи, можна звернутися в спеціалізоване агентство, яке істотно полегшить процедуру пошуку та виїзду в Нідерланди. Документи, які будуть потрібні для отримання робочої візи:

 • Закордонний паспорт;
 • Заява;
 • Кольорові фотографії;
 • Копія контракту на працевлаштування;
 • Медична страховка на весь період перебування;
 • Виписка з банківського рахунку або спонсорський лист;
 • Копія трудового контракту;
 • Диплом претендента на вакансію (за наявності).

Всі документи повинні бути переведені і завірені у нотаріуса і апостилем. Найчастіше нідерландські роботодавці мають можливість найняти іноземного громадянина тільки в тому випадку, якщо ви не знайшли на дану вакансію співвітчизника, тому іноді виникає ситуація, коли виклик прийшов, але потім з’ясовується, що на ваше місце вже знайшовся чоловік.

В данной ситуации не нужно переживать, стоит продолжить искать нужную вакансию и удача обязательно улыбнется, а лучше сразу начать поиск вместе с компанией «ФриВингс», тогда шанс неудачи сведется к нулю.

Відправити резюме