Польща всі вакансії

12316

Вакансії для українців в Польщі

В даний час ринок праці переповнений цілеспрямованими фахівцями, які прагнуть реалізувати себе в обраній професії. Однак на території своєї країни це зробити не завжди вдається. Тому амбіції молодих хлопців і дівчат спрямовані на роботу за кордоном.

Послуги з працевлаштування за кордоном сьогодні користуються неймовірною популярністю. Компанія «FreeWings» спеціалізується в даній області і пропонує вакансії українцям в різних країнах, в тому числі і в Польше. Працевлаштування здійснюється тільки за законом з дотриманням всіх норм.

При працевлаштуванні за кордоном необхідно дотримуватися певного порядку дій:

  • пошук роботодавця;
  • отримання дозволу на роботу закордоном;
  • оформлення робочої візи.

Ці етапи підготовки до працевлаштування компанія здійснить спільно з Вами. Протягом всього процесу Вам буде надана допомога, увага і підтримка за рішенням будь-яких питань і завдань.

В даний час в Польщі є велика кількість відкритих вакансій, на які можуть претендувати жителі України. Їх різноманітність дозволить кожному підібрати для себе роботу, в залежності від бажання і досвіду. Сьогодні на ринку праці потрібні різноробочі, малярі, водії, зварювальники, інженери і багато інших професій. Крім того, є можливість тимчасового працевлаштування на сезонні роботи зі збору ягід та овочів.

Для багатьох робота за кордоном здається чимось нереальним і далеким. Але треба не мріяти, а діяти. Компанія «Фрі Вінгс» готова допомогти вам у цьому! Зверніться в нашу компанію і вже зовсім скоро ви будете в числі тих, хто працює в Польщі!

Відправити резюме