Вакансії для водія в Німеччині

Багато людей їдуть за кордон, щоб знайти роботу, яка буде давати хороший дохід. Німеччина є однією з таких країн. У цій статті буде описано, які є вакансії водіїв, як їх знайти і їх переваги.

Пошук вакансії водія в Німеччині

Якщо ви вже визначилися з країною і професією, то можна сміливо приступати до пошуків вакансій. Водії досить затребувані, тому труднощів бути не повинно. Обов’язково потрібно звертати увагу на те, які є вимоги до працівника. Після того як відповідна вакансія знайдена, необхідно написати роботодавцю, він правильно підбере роботу у відповідність з вашими навичками, скаже які документи потрібно зібрати.

Приклади вакансій:

  • Водій навантажувача. Дана вакансія підійде тільки для чоловіків від 25 до 40 років, з досвідом роботи на навантажувачі 2 роки. Оплата 6 євро на годину, обов’язки – розвантаження і навантаження, переміщення вантажу.
  • Водій категорії СЕ. На цю роботу беруть чоловіків, від 25 до 55 років, з досвідом роботи, без шкідливих звичок. Оплата 60 євро на добу, обов’язки: перевезення вантажів по країнах ЄС.
  • Водій, що розвозять харчові продукти. Працювати можуть чоловіки від 18 до 45 років. Графік роботи: 5 днів тиждень з 6 до 16 годин, субота та неділя – вихідні. Зарплата від 1000 євро в місяць, житло надається. Водій приїжджає на склад, завантажується, розвозить продукти і повертає автомобіль назад на склад.

Переваги роботи водієм в Німеччині

  1. Висока заробітна плата, дохід більше, ніж в Україні на таких же вакансії
  2. Хороша якість дорожнього покриття, відсутність ям і вибоїн
  3. Наявність комфортної, а також якісної техніки
  4. Наявність безкоштовного житла, близько до місця роботи

Відправити резюме