Вакансії фасадчика в Європі

Пошук роботи фасадчика в Європі

Фасадчик в ЕвропеУ наші дні багато хто прагне виїхати за кордон на заробітки. У більшості випадків зарплати дійсно вищі за українські. Особливо популярні професії на будівництві. Дуже затребувані в Європі фасадчики. Кваліфікованому фахівцю платять 1500-2000 євро на місяць. Це чималі суми за нашими мірками.

Переваги роботи в Європі

Умови праці відповідають всім нормам. Робочих забезпечують необхідним спорядженням і спецодягом. Вони можуть претендувати на безкоштовні обіди і премії в разі хорошої роботи.

Ті, хто довго працюють в Європі, можуть отримати право на постійне місце проживання. Разом: працюючи фасадчиком в Європі, ви:

  • Будете отримувати високу зарплату;
  • Будете працевлаштовані за нормами ЄС;
  • У вас буде можливість залишитися в Європі на ПМЖ;
  • У вільний час, подорожувати країнами Європи.

Що потрібно, щоб працювати фасадчиком?

Фасадчику необхідно мати навички роботи з різними інструментами: електропилкою, болгаркою, дрилем; виконувати малярні роботи. Обов’язково потрібні знання в сфері проектування та монтажу.

Щоб в процесі роботи і проживання не виникали проблеми з комунікаціями, бажано знати іноземну мову хоча б на розмовному рівні.

Так як робота фасадчик передбачає підняття на висоту, потрібні навички промислового альпінізму, так як від цього залежить ваша безпека.

Відправити резюме