Вплив Лондона в сфері бізнесу збільшується

Нью-Йорк довгий час залишався містом з найбільшою кількістю місць для висококваліфікованих працівників. Однак в даний час Лондон може запропонувати набагато більше робочих місць. Столиці Англії вдалося стати найбільш впливовим містом з сфері бізнесу.
Робота в Англії для українців


Робочі місця

За останні три роки в Лондоні кількість вакансій збільшилася на 235 тисяч. Тепер працевлаштуватися на роботу в цьому місті можуть 1,71 мільйонів чоловік. Поступилися Лондону наступні міста:

  • Нью-Йорк нарахував 1,16 мільйонів робочих місць. Однак число вакансій у сфері фінансів так і залишається великим.
  • Париж виявився на третьому місці. Кількість робочих місць для фахівців з високою кваліфікацією дорівнює 630 тисячам.
  • У рейтингу також опинилися такі міста, як Токіо, Гонконг. Вони трохи поступилися Парижу за кількістю вакансій для висококваліфікованих фахівців.

На думку багатьох експертів, столиця Англії зараз є не просто впливовою, а й справжнім діловим центром. Вплив цього міста стрімко збільшується.


Світовий вплив Лондона

Під час складання представленого рейтингу, фахівці враховували наступні аспекти:

  • Національне розмаїття керівників компаній.
  • Число країн, в які виїжджають керівники багатьох організацій.

Як виявилося, в столиці Англії успішно працюють так звані бізнес-лідери. Керівники представлені самих різних національностей. Лідери бізнес-сфери приїхали з 95 держав в Лондон. Цей показник є найвищим.

Збільшується вплив Лондона і в тому плані, що люди приїжджають з різних країн здобувати освіту в цьому місті. Після отримання диплома іноземні громадяни повертаються в свої країни, але перед цим вони обзаводяться контактами з місцевими бізнес-керівниками.

Однак ризики в столиці Англії присутні. Зіткнутися місто може з нестачею житла, а також зі скороченням низькооплачуваних робочих місць.


Відправити резюме