Життя і робота мігрантів в Німеччині

Німеччина є привабливою країною для трудової міграції. Приїжджають до цієї держави щороку люди з усього світу. Навчання і робота в Німеччині є основними причинами для міграції. Щоб приїхати в цю країну, необхідно правильно оформити певні документи.
Трудова міграція в Німеччину


Віза для пошуку роботи

Існує особливий вид візи, яка оформляється іноземним громадянам для можливості пошуку роботи на території Німеччини. Коли мігрант отримав таку візу, він може відправлятися в Німеччину і шукати роботу протягом шести місяців. Проте для того, щоб знайти роботу і жити в країні необхідно:

  • Мати диплом про вищу освіту.
  • Володіти певною сумою грошових коштів на той період, поки не буде знайдена робота.
  • Подати клопотання для отримання Блакитної карти ЄС. Оформляється така карта в тому випадку, якщо іноземний громадянин знайшов роботу.

Голуба карта видається висококваліфікованим фахівцям, які знайшли роботу за професією в Німеччині. Така карта дає безліч привілеїв. Завдяки такому документу можна набагато швидше отримати право на тривале перебування в даній країні.


Студентська віза

Приваблює іноземних громадян не тільки робота в Німеччині, а й навчання. Приїжджають в цю країну не тільки для заробітку коштів, але і для отримання освіти. Рівень освіти в цій державі дуже високий, а це означає, що студенти отримують необхідні знання, які знадобляться їм у професійній діяльності. Після завершення навчання в Німеччині, іноземні студенти можуть:

  • Залишатися в країні до 18 місяців з метою пошуку роботи за кордоном, яка відповідала б отриманій кваліфікації. В такому випадку робота в Німеччині стає ще доступніше.
  • Розглядатимуться студентами можуть навіть найбільш високооплачувані вакансії. Можливостей у іноземного громадянина в цьому випадку дуже багато.

Експерти нагадують, що спрощується міграція не тільки для кваліфікованих фахівців, а й для їхніх родичів. Якщо іноземний громадянин має диплом про вищу освіту, він може влаштовуватися навіть на саму високооплачувану роботу, а його родині не доведеться складати іспит, який визначає рівень володіння німецькою мовою. Як тільки іноземний громадянин отримує блакитну карту ЄС, його можливості збільшуються.


Відправити резюме